Děti samoživitelky Zdeňky nutně potřebují terapie. Dopřejme jim je!

České Budějovice / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Děti samoživitelky Zdeňky nutně potřebují terapie. Dopřejme jim je!

Amount raised 16 829 Kč of 27 216 Kč goal
Left 20 days
62 % z původního cíle
The campaign has ended 13. March 2024

Help by sharing

Dobry den, jmenuji se Zdenka je mi 33 let a jsem maminka samoživitelka. Momentálně jsem se ocitla v tíživé životní situaci a opravdu už nevím kudy kam. Mám 3 děti - dceru Michaelau (15 let), syna Jaromíra (5 let) a syna Ondřeje 4 roky.

Ondrášek má bohužel silný opožděný vývoj a ADHD. Syn nemluví a péče o něj je poměrně náročná. Pravidelně s Ondráškem chodím na ergoterapie a snažím se mu zajistit co nejvíce podnětné prostředí pro jeho rozvoj. Syn Jaromír má také opožděný vývoj, ale je na tom o něco lépe než Ondrášek.

Byla mu ovšem také doporučena ergoterapie, která by mu mohla pomoci. Vzhledem k této situaci, pobírám příspěvek na péči ve výši 6600 Kč, dále mám minimální výživné a přídavky na děti.

Doposud jsem také měla brigádu, kterou jsem ovšem musela ukončit, jelikož maminka, které je 70 let, již ze zdravotních důvodů nezvládá hlídání Ondráška a Jaromíra.

Momentálně jsem tedy závislá pouze na příspěvku na péči, přídavcích a výživném. Potřebuji peníze na energie, dojíždění po lékařích a na ergoterapii. Ondráškovi Ergoterapie velmi pomáhá rozvíjet se a zlepšuje kvalitu jeho života, jinak velmi ovlivněnou jeho opožděným vývojem. Nadace patron dětí nám pokryla určité hodiny, ale nadále už terapie musím hradit sama, což je to pro mě opravdu finančně náročné.


Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na zaplacení energií a zároveň na uhrazení ergoterapie pro oba chlapce.

Ondrášek již na terapie dochází a velmi mu pomáhají. Nyní byla doporučena i druhému synovi, bohužel ovšem s mými příjmy nejsem schopná na ergoterapie pro oba syny ušetřit. Obracím se na vás s prosbou a nadějí, že mi pomůžete chlapečkům zlepšit život a posunout je dál.


Za jakoukoli pomoc moc děkuji.

Zdenka

10 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 1 month ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

777 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

“Drzim palce 👍”
252 Kč — Martina 2 months ago

“Přeji ať dětem terapie pomáhá. Hezké Vánoce a hodně štěstí”
2 000 Kč — Honza 2 months ago

10 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

500 Kč — Anonymous donor 2 months ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 months ago

300 Kč — Anonymous donor 2 months ago