Dětem Josefíny s hendikepem hrozí ztráta bydlení. Pomozme!

Plzeň / Organizer: Jozefína Puklejová zc.manzes@avoleafaranifezoj

{}
0 %

Dětem Josefíny s hendikepem hrozí ztráta bydlení. Pomozme!

Amount raised 0 Kč of 12 000 Kč goal
Left -188 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 21. November 2023

Help by sharing

Jsem zdravotně hendikepovaná maminka, s manželem se staráme o 4 děti. Společně žijeme v podnájmu a bohužel teď manžel přišel o práci. Jako by to nestačilo, tak navíc momentálně čelíme velmi kritické situaci, kdy majitelka bytu chce byt prodat a my nemáme na kauci a nájemné, abychom se mohli přestěhovat. Absolutně netušíme, co s námi teď bude. Prosím, pomozte nám.

Jak sbírka pomůže?

V minulosti mi právě vůči městu vznikl dluh. Několik let jsem ho splácela, ale stále mi tam zbývá částka, která je v naší momentální situaci neuhraditelná.

Výtěžek sbírky půjde na úhradu dluhu vůči městu, abychom mohli od města získat nájemní byt, který pro nás bude znamenat stabilnější bydlení.

Budeme vám moc vděční, pokud se nás rozhodnete v naší nelehké situaci podpořit. Naše děti nadevše milujeme. Prosím, nedovolte, abychom se museli jako rodina rozdělit.

Děkujeme.

Ztrácíme bydlení prosím skuste pomoct

04. 11. 2023

Snažím se jak mohu jsem invalidni 2st nemohu chodit preste hledam pres inzeraty pronajem bytu ale je to težke se 4detmi nas nikde nechteji a pod mestem aby jsme mohli udelat krok dopředu musi se uhradit dluh ale mi nemame dost financi na uhradu