Delfinoterapie pro Yousefa

Praha 4 / Organizer: Lenka Jassim moc.liamg@missaj.aknel

{}
0 %

Delfinoterapie pro Yousefa

Amount raised 55 256 Kč of 55 000 Kč goal
Left -1070 days
100 % z původního cíle
The campaign has ended 01. January 2021

Help by sharing

Dobrý denvážení dárci,

obracíme se naVás s prosbou o pomoc při financování terapie s delfíny pro našeho syna Yousefa,přezdívaného Juju.

Juju je 9letý veselýchlapec, který má tu smůlu, že se narodil s diagnózou AHDS – genetická poruchaštítné žlázy, která způsobuje těžké kombinovanépostižení. Navzdory svému osudu a svým omezeným možnostem pohybu a vyjádření,je to velmi pohodový chlapec, který miluje společnost lidí.

Rád sezapojuje do všech možných aktivit, ať už v rámci školní docházky v Modrém klíči, nebo při rodinných návštěvách či kontaktu s našimi přáteli a jejichdětmi. Miluje také vodu a plavání.

Již vminulosti jsme vyzkoušeli nespočet fyzioterapií a snažili se o motorický posunve vývoji, který se bohužel nedostavil a současná fyzioterapie má předevšímudržovací charakter, aby se jeho stav nezhoršoval a docházelo ke zmírněnísvalových spasmů a celkového vysokého svalového tonu.

Velkýpotenciál ovšem spatřujeme v jeho sociálních a komunikačních dovednostech apsychickém vývoji, kdy syn je schopen formulovat slabiky,pár jednoduchých jednoslabičných slov a zvukovými projevy dokáže dávat najevosvou náladu a souhlas či nesouhlas/nespokojenost. Velmi dobře také reaguje nanácvik alternativní komunikace výběrem kartiček pomocí očního kontaktu.

Věříme tedy,že tato speciální terapie s delfíny nám pomůže zlepšovat tento rozvoj aposunout se dál, dopřát do budoucna synovi možnost sám se dorozumívat avyjadřovat své potřeby.

Na tutoterapii v Oděse na Ukrajině máme mnoho dobrých referencí od jiných rodin, kteréji již absolvovaly a zaznamenaly dobré výsledky. Chtěli bychom Vás tedy poprosit o příspěvek pro syna a umožnit mu spojitjeho lásku k vodě a zvířatům s účinnou terapií, která mu bude ku prospěchu.

Velmi sivážíme každé pomoci a budeme Vám vděčni za každý příspěvek.

Předem Vám zesrdce děkujeme, maminka Lenka a syn Juju

Poděkování

05. 01. 2021

Dobrý den,

ráda bych za sebe a hlavně za syna ze srdce poděkovala všem, kteří nám zaslali příspěvek a pomohli nám tak získat dostatek financí na uskutečnění delfinoterapie pro syna. Z této částky uhradíme veškeré náklady spojené s ubytováním a samotné terapie s delfíny v Oděse na Ukrajině. V případě příznivého kurzu eura, bychom zbytek peněz použili jako doplatek za pořízení neoprenu, který bude syn pro terapie v bazénu potřebovat. Zároveň děkujeme i organizátorům sbírky za jejich pomoc a podporu. Velmi si Vaší pomoci vážíme!

Lenka a Yousef Jassimovi

216 donations

4 000 Kč — Jakub Kovar 3 years ago

“Vše nejlepší k narozeninám 🍀❤”
200 Kč — L.F. 3 years ago

100 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Ať Pepča pozdravuje delfíny v Oděse ! L.”
1 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 3 years ago

1 Kč — Anonymous donor 3 years ago

20 Kč — Anonymous donor 3 years ago

121 Kč — Anonymous donor 3 years ago

Discover more

Pomozme mamince dvou dětí získat bionickou protézu
22 %

Pomozme mamince dvou dětí získat bionickou protézu

Pomozme opuštěným pejskům v jižní Itálii
22 %

Pomozme opuštěným pejskům v jižní Itálii

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje
111 %

Vánoční přání pro nevidomou Violku: Naděje existuje