Delfinoterapie pro Emmičku

Rokycany / Organizer: Kristýna Hájková zc.manzes@avoksemot.anytsirk

0 %

Delfinoterapie pro Emmičku

Amount raised 42 564 Kč of 130 000 Kč goal
Left -802 days
33 % z původního cíle
The campaign has ended 04. May 2022

Help by sharing

Tato malá slečna je naše dcera Emmička. Je to naše princezna na vozíčku, která se narodila se spinální svalovou atrofií – svalovou slabostí. Netušili jsme to až do chvíle, kdy ve 2 letech ztratila veškerou sílu v nožičkách a ty už ji najednou neudržely. Lékaři se pokoušeli zjistit, co jí trápí až jednoho dne se ukázala tato nehezká nemoc, která jí postupně bere všechnu sílu v těle.

Nedá se to vyléčit, pouze zpomalit průběh nemoci. Maminka s tatínkem se rozhodli, že budou hledat způsoby, jak s tím bojovat, a přitom si užívat život naplno, jak to jen jde.

Emmička cvičí téměř každý den a k tomu jezdí i na rehabilitační pobyty, na hipoterapii, plavání, Dále s ní rodiče jezdí na pravidelné vyšetření v nemocnicích, zkoušení všech možných dostupných léku. Což je pro celou rodinu dosti vysilující.

Kromě toho jednoho velkého snu má Emmička ještě jeden, a to je Delfinoterapie.

Citace: Princip delfinoterapie se odvíjí od silné motivace a radosti, která dokáže spustit emoce a stimulovat samoléčebné procesy v těle.

Emma si vše plně uvědomuje, je to chytrá holka. Někdy to je ale překážka v postupu vpřed. Srovnává se s ostatními dětmi, přichází pláč a chvíle bezmoci, že něco nedokáže. Terapie s delfíny by jí velmi pomohly po stránce sebevědomí, a hlavně v motivaci do dalších léčebných programů. Všechny rehabilitační programy, které navštěvujeme nejsou hrazené z pojištění, a tak si vše hradíme my nebo s pomocí dárců. Již není v našich finančních silách uhradit i delfinoterapii.

Na tuto terapii máme naplánovaný let do Turecka na konci záři. Částka 130 000 Kč by měla pokrýt náklady na 10 lekcí, letenky, ubytování pro Emmičku a doprovod.

Děkujeme ze srdce všem dárcům za jakoukoliv finanční podporu, nesmírně si toho vážíme.


66 donations

“Držím palce, ať to vyjde”
252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Emmička je krásná a statečná holčička.”
100 Kč — Káťa 2 years ago

“Pro sluníčko Emičku❤️”
500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

212 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

150 Kč — Kája 2 years ago

300 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago