Čtyři kola pro dětičky. Blízký soused z.s.

Plzeň / Organizer: Blízký soused, z.s. moc.liamg@alvap.avorebaf

0 %

Čtyři kola pro dětičky. Blízký soused z.s.

Amount raised 23 185 Kč of 248 832 Kč goal
Left -1030 days
9 % z původního cíle
The campaign has ended 03. May 2021

Help by sharing

Není nám jedno, v jakých podmínkách vyrůstají děti v našem okolí. Proto pro ně vytváříme bezpečné místo, kam se rádi vrací. Místo, kde se učí, hrají si a baví se. Volnočasové aktivity spolku Blízký soused jsou přizpůsobené pro děti ze sociálně vyloučených lokalit v Plzni. S vaší pomocí chceme pořídit nové auto, které nám naši cestu usnadní!

Naše milované služební auto, kterému přezdíváme Obluda, už totiž dosluhuje. V průběhu letošního letního tábora mu odešlo turbo, takže jsme se do kopce plížili rychlostí až 30 km/hod. Auto je pro nás naprosto nepostradatelné nejen pro realizaci letních táborů, ale i v průběhu celého roku.

Vozíme s ním děti na kroužky a akce, převážíme materiál a občas pomáháme rodinám našich dětí přestěhovat ledničku, postel nebo skříň…

Blízký soused

Blízký soused, z. s. organizuje volnočasové aktivity, přizpůsobené pro děti ze sociálně vyloučených lokalit v Plzni. V klubovně v centru Plzně probíhají několikrát týdně zájmové kroužky, pravidelně jsou pořádány výlety do přírody, děti se účastní sportovních i kulturních akcí a v létě vyrážejí na pobytové tábory.

V rámci všech aktivit spolku se dobrovolníci snaží děti všestranně vzdělávat, rozvíjet a být jim pozitivním příkladem. V neposlední řadě jim nabízíme křesťanský hodnotový systém a vztah s Bohem, který je pro většinu z nás hlavním důvodem, proč to všechno děláme.

Poděkování

03. 05. 2021

Velice děkujeme všem dárcům za příspěvky, které jsou pro nás povzbuzením v naší práci! Prostředky ze sbírky využijeme na opravy a provoz stávajícího služebního auta. Mějte se krásně a buďte zdrávi!

Na tábory a z táborů

21. 03. 2021

Letošní tábor je již v plné přípravné fázi! Tábory skautského typu organizujeme od roku 2014, na krátké sestřihy od roku 2015 se můžete podívat zde: https://www.youtube.com/channel/UC4s9HmjcOtyrWFJ3-GBskFg/playlists?view=1&sort=dd&shelf_id=0.

Rok 2014 byl také super, ale ještě jsme neměli vybavení na natáčení ani dovednosti na stříhání filmů. Spoustu věcí jsme se naučili kvůli našim romským dětem. Kromě točení a stříhání videí i programovat webové stránky, hrát na kytary u táboráku, dělat podvojné účetnictví a mnoho dalších věcí.

Bez velkého auta bychom nemohli realizovat nejen letní tábory, ale i mnoho dalších akcí vyžadující přesuny osob i materiálu.

Za dětmi a pro děti

18. 03. 2021

Kvůli pandemii nemůžeme realizovat aktivity s dětmi, které bychom chtěli a na které jsou děti zvyklé. Každou chvíli nám přistane na facebooku dotaz, zda bude fotbalový turnaj, kdy pojedeme na výlet a tak podobně. Jedinou možností osobního kontaktu zůstává v době mírnějších opatření návštěva spojená s dovezením oblečení, potravin nebo roušek. Auto tedy stále potřebujeme :-).

Patrons 3

Milionář mezi námi

Sbírka je součástí pořadu Milionář mezi námi.

Karel Janeček - MILIONÁŘ

Patronem sbírky je matematik Karel Janeček.

FTV Prima a Prima Svět

Organizátorem sbírky je skupina Prima a komunitní projekt Prima SVĚT.

17 donations

“Jste úžasní, moc se mi líbí co děláte a držím Vám palce ať sbírka vyjde! ”
1 000 Kč — Val 3 years ago

1 122 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Mám vás rada”
1 221 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Moc vám fandím Pavli.pa”
373 Kč — Dita 3 years ago

“Pavlo, obdivuji to nadšení z jakým do toho jdeš i po těch letech co tě znám. Chci tě podpořit čísly, které jsou mi blízké.”
1 728 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“Děkujeme za natáčení. Držíme palce! Peta z produkce”
1 221 Kč — NOW Productions 3 years ago

“Jsme nadšení z toho co děláte a moc rádi Vás podpoříme! Držíme Vám palce...;)”
2 112 Kč — Rodina Plašilova 3 years ago

Discover more

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!
1 %

Zastavme touhu po NESMYSLNÉ DOKONALOSTI: Podpořme pacienty s PPP!

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
15 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

No good deed goes unpunished
28 %

No good deed goes unpunished