Co vykouzlí Radkovi úsměv? Fixní rovnátka a obědy

Uherský Brod / Organizer: Alžběta Bučková zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Co vykouzlí Radkovi úsměv? Fixní rovnátka a obědy

Amount raised 23 053 Kč of 21 632 Kč goal
Left -748 days
107 % z původního cíle
The campaign has ended 11. May 2022

Help by sharing

Jmenuji se Alžběta a jsem samoživitelka, mám v péči dvě nezletilé děti a bydlíme spolu v menším bytě. Jelikož mám nízké příjmy, měli jsme nastavené i nízké zálohy na poplatcích za byt. Navíc teď dochází k postupnému nenadálému zdražování. Ocitla jsem se tak situaci, kdy nám přišly nedoplatky, které nejsem schopná s chodem domácnosti ufinancovat.

 Nejsem už schopna ani hradit zdravotní péči mého staršího syna Radka – jedná se o jeho fixní rovnátka a k tomu je potřeba mu uhradit i obědy na střední průmyslové škole.

 Od 16. 3. tohoto roku nastupuji do nové práce v marketu jako pokladní na zkrácený úvazek, větší úvazek vzít nemohu kvůli vlastním zdravotním problémům – revma a lupénka. Jsem za tuto možnost přivýdělku velmi ráda a doufám, že naší rodině pomůže se finančně stabilizovat. Než ale přijdou první výplaty, jsme odkázaní na můj invalidní důchod, se kterým dětem vše pořídit a zaopatřit nyní nezvládnu.

 Otec dětí v tomto nespolupracuje, výjimečně zašle 500,-, které mým dětem opravdu nestačí. A vymáhání je náročné a zatím marné.

Proto se obracím na Vás s obrovskou prosbou nám pomoct nyní tuto situaci zvládnout a věřím, že pak už se zase postavíme na vlastní nohy.

 Opravdu moc děkujeme.

42 donations

5 000 Kč — Jerry Javornicky 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 Kč — Anonymous donor 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Alžběto, držte se! Jste skvělá máma a silná žena.”
252 Kč — Lucie 2 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Zdenka 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

373 Kč — Petra Vyoralová 2 years ago

333 Kč — Anonymous donor 2 years ago