Bojujme spolu se Štěpánkou s její vážnou diagnózou

Ústí nad Labem / Organizer: Petr Stibor moc.liamg@69rtep.robits

0 %

Bojujme spolu se Štěpánkou s její vážnou diagnózou

Amount raised 66 950 Kč of 38 000 Kč goal
Left -394 days
176 % z původního cíle
The campaign has ended 20. April 2023

Help by sharing

Jmenuji se Štěpánka a můj dosavadní život byl věnován pomoci druhým, ať už jako zdravotnice, nebo jako dobrovolnice.

Dlouhodobě se snažím pomáhat lidem v nouzi, starat se o seniory, pomáhat mentálně a fyzicky postiženým a vést vzdělávací projekty pro mládež.

Za svou práci jsem získala několik ocenění, ale pro mě je nejdůležitější vidět, jak moje pomoc pomáhá těm, kteří ji potřebují.

Bohužel, můj zdravotní stav se zhoršuje, a tak nyní prosím o pomoc já vás.

Zatím se neví, jestli to má na svědomí roztroušená skleróza, nebo je to zánět. V nejbližší době budu hospitalizována a bude ji provedena lumbální punkce mozkomíšního moku. Paní doktorka mi našla změny v mozku a musíme zjistit, co to způsobuje, jestli zánět nebo raný začátek nemoci RS.

Potřebuji se podrobit terapiím a sportovní rehabilitaci, aby se má tělesná kondice zlepšila.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na terapie a sportovní rehabilitace. Kvůli medikaci a potížím se štítnou žlázou jsem navíc přibrala, což mi v boji s mým onemocnění také nepomáhá. Vaše pomoc mi umožní pokračovat v mé práci a pomoci dalším lidem. Každý příspěvek se počítá a já budu vděčná za jakoukoli podporu.

Prodloužení sbírky do konce dubna

11. 04. 2023

Štěpánka další finance, které převýší limit uvedený ve sbírce, využije na psychoterapie, kde na sobě bude pracovat, na doplatek procedur v lázních např. ergoterapie pro zlepšení jemné motoriky rukou. Štěpánka si také pořídí své vlastní horské hůlky, které využije v lázních při klimatoterapii. Zbylé finance ze sbírky si Štěpánka uloží pro pozdější náklady spojené k úspěšné cestě ke zdraví a psychické pohodě. Sbírka pro Štěpánku bude prodloužena do konce dubna 2023. 

Poděkování od Štěpánky

11. 04. 2023

Neskutečné, nečekala jsem takovou vlnu solidarity, ještě vše vstřebávám, protože tomu nemohu uvěřit. Moc si toho vážím. Děkuji všem dárcům, kteří mě podpořili jak morálně, tak i finančně. Nastal čas, kdy se musím a chci soustředit na své zdraví, ale až to bude jen trochu možné, vrátím se k dobrovolnictví. Děkuji moc! Opatrujte se, buďte zdraví a šťastní. Objímám Vás všechny. S pozdravem Štěpánka. 


127 donations

“Držím palce ”
1 000 Kč — Anna J. 1 year ago

“❤️”
2 112 Kč — Anonymous donor 1 year ago

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

270 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Štěpánko,držím palečky!!!”
500 Kč — Dana 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago