Babička Petra se stará o 3 děti. Podpořme ji!

Tábor / Organizer: Petra Decastellová Dercová moc.liamg@ljemvuradam

{}
0 %

Babička Petra se stará o 3 děti. Podpořme ji!

Amount raised 3 175 Kč of 38 000 Kč goal
Left -126 days
8 % z původního cíle
The campaign has ended 23. October 2023

Help by sharing

Můj život se otočil naruby v roce 2019, kdy tragicky zahynul můj partner. Zanedlouho potom se dcera rozhodla opustit své 3 děti a odejít s novým přítelem. Dnes má novou rodinu.

Dlouho trvalo, než jsem získala všechny tři děti do péče.

Nakonec mi byly svěřeny v květnu 2020.

Vše bylo velmi komplikované, s pomocí OSPOD jsem se snažila zajistit pro děti co nejlepší podmínky. Musela jsem také přestat pracovat v restauraci a našla jsem si práci jako uklízečka u vojáků na dopoledne, abych se mohla starat o děti a mého v té době 16letého syna. Nebylo to snadné, ale zvládli jsme to a syn mi moc pomáhal. Dnes je mému synovi 20 let.

Bohužel se u syna začala projevovat duševní porucha, musím teď věnovat velkou péči i jemu.

Já sama mám velké zdravotní problémy. Mám onemocnění kloubů. Chci a budu pracovat manuálně, na statku, už to mám předběžně domluvené.

Při hledání nového bydlení, které by nám vyhovovalo, jsem narazila na podvodníky. Věc jsem nahlásila na policii a vše je v řešení... Ale všechno, co jsem našetřila, je pryč – peníze na nájem a kauci. A já jsem z toho zoufalá. Živobytí zvládáme, i když žijeme velmi skromně, ale tohle mě položilo. Bez vaší pomoci to nezvládneme.

S Damiánkem a Violetkou jejich maminka udržuje kontakt a chtěla by děti zpět do péče, velmi pravděpodobně se tak stane, ale Bernadettka k mamince nechce - vztah je velmi konfliktní.

Jak sbírka pomůže?

Bydlení jsem už sehnala a když se vše povede, opravdu tam nastoupím do práce, ale teď nemáme žádné finance na uhrazení kauce a nájmu.

Moc Vás prosíme o vaši pomoc s těmito prvotními náklady na bydlení.

Chtěla bych začít znovu a poskytnout nám důstojný domov a lepší budoucnost.

S velkými díky a pokorou,

Petra 

3 donations

1 000 Kč — Anonymous donor 4 months ago

2 000 Kč — Anonymous donor 4 months ago

175 Kč — Anonymous donor 7 months ago