Auto pro Elišku: Darujme dívence šanci na plnohodnotný život!

Hradec Králové / Organizer: David Kotland zc.manzes@18k.divad

{}
0 %

Auto pro Elišku: Darujme dívence šanci na plnohodnotný život!

Amount raised 977 Kč of 450 000 Kč goal
Left 70 days
0 % z původního cíle
The campaign has ended 30. September 2024

Help by sharing

Eliška – 3letá holčička s mozkovou obrnou, se narodila předčasně a bojovala o život. Dnes je Eliška od pasu dolů ochrnutá a potřebuje vaši pomoc. Jako její rodiče tak usilujeme o pořízení automobilu, který by nám zásadně usnadnil péči o Elišku a umožnil nám trávit více času pohromadě, jako rodina.

Eliščin příběh:

Eliška se narodila o 3 měsíce dříve a musela hned na začátku svojí životní cesty bojovat o život. Krvácení do mozku a nedostatek kyslíku bohužel poškodily Eliščin mozek a vedly k mozkové obrně. Eliška je od pasu dolů ochrnutá a sama se nehýbe.

I přes svůj handicap je to chytrá holčička, která opakuje slova a pamatuje si je. Bohužel, fyzicky je na tom hůře a potřebuje neustálou péči.

Proč Eliška a její rodina potřebují vaši pomoc:

Rodiče Elišky ji s láskou a péčí vozí do stacionáře na cvičení, které je pro Eliščin rozvoj nezbytné. Bohužel se do stávajícího auta nevejde celá rodina, když je potřeba jet k doktorům nebo na rehabilitace. Auto by jim usnadnilo péči o Elišku a umožnilo trávit více času pohromadě.

Rodina si bohužel auto nemůže dovolit. Vzhledem k Eliščiným zdravotním potřebám a péči o ni jsou finanční náklady vysoké. Pořízení automobilu Ford Galaxy, 7místného, by stálo okolo 500 000 Kč.

Děkujeme za vaši štědrost a sdílení!Patrons 1

3219

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3219. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

2 donations

777 Kč — Anonymous donor 2 weeks ago

200 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago