Asistence pro Hanku na 5 měsíců

Asistence pro Hanku na 5 měsíců
Amount raised 62 403 Kč of 60 000 Kč goal
Left -1185 days
104 % z původního cíle
The campaign has ended 16. December 2021
O přítelkyni Hanku se starám již přes 5 let. Dětská mozková obrna, kterou trpí od malička ji bohužel upoutala na vozíček a potřebuje 24hodinovou péči, protože nemůže pohybovat ani jednou končetinou.
I přes tuto nemoc se nám narodil náš malý zázrak – Natálka, krásná a zdravá 2,5letá dcerka plná života. Bohužel s tímto darem začaly i starosti, jelikož čím je naše holčička starší, tím více pozornosti a času potřebuje a tím méně se mohu věnovat Hance.
Aby se Hance i naší dceři dostalo potřebné péče, musíme využívat zvýšených služeb asistenční služby. Výtěžek této sbírky půjde na pět měsíců odlehčení.
Dříve jsme využívali jen pár hodin týdně, ale teď musíme více a více hodin asistence navyšovat. Poslední půl rok se i moje zdraví začalo podlamovat a už toho nezvládám tolik, co dříve. Před tím jsem se, když to jen šlo, snažil docházet na brigády. Nyní to však v mém stavu není možné. Samotná péče je pro mě opravdu velmi vysilující a náročná.
Bez dalšího navýšení hodin asistence už se to zvládat nedá a jelikož tato služba není z nejlevnějších, žádám o pomoc prostřednictvím této sbírky. Abych Haničce i dceři zařídil vše, co potřebují a já jsem se mohl dát také zdravotně do pořádku a brzy byl schopný se opět věnovat oběma na 100 %.
113 donations
567 Kč — twiister 3 years ago
777 Kč — Anonymous donor 3 years ago
555 Kč — Anonymous donor 3 years ago
“Držte se”
252 Kč — Anonymous donor 3 years ago
252 Kč — Anonymous donor 3 years ago
3 686 Kč — Jana Makovcová 3 years ago
1 221 Kč — Anonymous donor 3 years ago
“Jste silná žena a já schazuji klobouk z hlavy, jste super. 🥰😍”
373 Kč — Markéta Daničková 3 years ago
“Držím Vám palce, jste velmi stateční 💞”
500 Kč — Petra H. 3 years ago
500 Kč — Anonymous donor 3 years ago