Aby Radost dětem Šluknov mohla dál rozdávat úsměvy!
Aby Radost dětem Šluknov mohla dál rozdávat úsměvy!
Amount raised 9 445 Kč of 50 000 Kč goal
Left -848 days
19 % z původního cíle
The campaign has ended 07. February 2021
Milí dárci, jsme spolek Radost dětem Šluknov.
Touto cestou bychom vás chtěli poprosit o pomoc při pořádání každoročního rodinného festivalu Grilfest. Tato velká událost nám umožňuje být tu pro děti po zbytek roku. Z výtěžku festivalu platíme všechny ostatní akce, jako jsou stanovačky, pohádkové lesy, dny dětí nebo čarodějnice. Všechny tyto akce jsou pro děti zdarma, je to odměna pro naše malé kamarády.
Členové spolku vše pořádají bez nároku na jakoukoliv odměnu. Jednu odměnu ale přece jen neodmítnou. A tou je úsměv dětí!
Letos nám bohužel ubylo sponzorů, hlavně kvůli pandemii. Grilfest je tak v ohrožení a tím i další akce. Kapely, které na festivalu vystupují, hrají jen za peníz na dopravu, je to pro nás velká podpora, ale i tak je pro nás režie dost náročná. Proto vás prosíme o pomoc a předem děkujeme všem, kteří nás tímto podpoří.
PODĚKOVÁNÍ
06. 02. 2021Za spolek Radost dětem vám všem chci moc poděkovat.I když částka není celá,i tato částka nám velice pomůže.Věřím že se doba trochu zklidní a 14.8 se ve ŠLUKNOVĚ SEJDEME.Ještě jednou děkuji všem co nám přispěli ať už anonimně nebo jmenovitě p.Jakub Hlávka,TMatesR,Střechy Podlipský,Vaca81,paní Vlaďka Šulcová,paní Naděžda Marková,paní Miri Holemá (zpěvačka Rock opera Praha,paní Michaela Řezáčová,paní Petra Matějů,paní Jana Drábková a pan David Žemla
21 donations
200 Kč — Anonymous donor 3 years ago