1000 zodpovědných - sbírka pravidelných měsíčních příspěvků na pomoc Ukrajině

Česká republika / Organizer: CESTA NADĚJE ŽIVOTA z. s. zc.manzes@buloh.saedat

{}
0 %

1000 zodpovědných - sbírka pravidelných měsíčních příspěvků na pomoc Ukrajině

Amount raised 20 333 Kč of 500 000 Kč goal
Left 261 days
4 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2024

Help by sharing

CESTA NADĚJE ŽIVOTA z. s. je nezisková organizace založená za účelem pomoci převážně civilnímu obyvatelstvu válkou sužované Ukrajiny. Řídíme se heslem - lidé pomáhají lidem.

Jsme jedineční ve schopnosti vlastními silami a prostředky doručit humanitární pomoc co nejblíže frontové linii a pomáháme v místech, kde kriticky chybí potraviny, základní hygienické a zdravotnické potřeby.

Vždy reagujeme maximálně rychle na akutní potřeby, které se mění náhle a nepředvídatelně. Nevyužíváme žádné zprostředkovatele při distribuci pomoci ani dotace na činnost. Naši dobrovolníci přímo dohlíží komu a kam pomoc putuje.

Doslova balíčky humanitární pomoci putují z našich rukou přímo do rukou potřebných - ze skladu v Kravařích vše vezeme vlastní dodávkou na Ukrajinu, kde pomoc naši dobrovolníci rozdávají potřebným.

Garantujeme, že se pomoc dostane tam, kde je jí nejvíce potřeba s minimálními náklady. I v tom jsme výjimeční.

Spojujeme zodpovědné dárce s odvážnými dobrovolníky. Dohromady vytváříme nezávislý a mimořádně silný a efektivní systém pomoci válkou sužovaným Ukrajincům.

Tato pomoc je také náš způsob boje proti ruskému agresorovi. Každý, kdo naši činnost podpoří, má totiž plné právo hrdě říct, že byl v pravý čas na pravém místě a postavil se na správnou stranu v boji proti zlu. Jsme přesvědčeni, že pomoc naší organizaci je v konečném důsledku i přijetím individuální odpovědnosti za budoucí vývoj Evropy. Nejsme zaprodaní "chci mírové".

Hledáme proto 500 zodpovědných dárců, kteří odmítají čekat, až ruský medvěd zabuší na dveře našich domovů a jsou připraveni pomoci tam, kde se spravedlivý boj vede dnes.

Hledáme 500 zodpovědných dárců, kteří budou naši organizaci přispívat pravidelně měsíčním darem a umožní rozvoj nezávislé a efektivní pomoci lidem v mimořádně těžkých podmínkách války.

Proto potřebujeme získat měsíčně alespoň 200 000 Kč, ideálně však 500 000 Kč.

Jak sbírka pomůže?

Vybrané prostředky použijeme na nákup humanitárního materiálu, údržbu vozového parku - dodávek, úhradu odměn dobrovolníků, pohonné hmoty a provoz organizace.


Pomáháme výhradně díky Vašim štědrým darům.

Patrons 1

2914

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2914. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách..

4 donations

“QR platby 2.-8.4.2024”
15 833 Kč — QR platby 1 week ago

“QR platby 21.3. - 1.4.”
500 Kč — QR platby 2 weeks ago

2 000 Kč — Anonymous donor 3 weeks ago

“Jste dobří lidé, díky moc za vaši pomoc.”
2 000 Kč — Ondřej K. 3 weeks ago