Zázrak pro Adélku: rehabilitace

Uherský Brod / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Zázrak pro Adélku: rehabilitace

Amount raised 85 364 Kč of 60 000 Kč goal
Left -476 days
142 % z původního cíle
The campaign has ended 31. December 2022

Help by sharing

Naše Adélka přišla na svět přesně v termínu. Do půl roku života se vyvíjela stejně s vrstevníky. Přestože byla trochu drobnější, nic nenasvědčovalo zdravotním komplikacím. Jistý druh stagnace vývoje byl zjištěn až později v 6.-7. měsíci Adélčina života. Diagnóza zněla: psychomotorické opoždění. Po hospitalizaci v nemocnici jí byla diagnostikovaná ještě psychomotorická retardace a hypotonický syndrom.  

Rozhodli jsme se s Adélkou dřít, začali jsme cvičit Vojtovu metodu, absolvovali jsme neurorehabilitační pobyty a další terapie, jako hipoterapie, logopedie atd. Díky nim se Adélka posouvá dopředu. Brzy oslaví své druhé narozeniny a začíná chodit! Její stav zlepšuje a doufáme, že bude jednou zcela v pořádku. 

Rehabilitace jsou však pro nás velmi finančně nákladné. 

Všechny rehabilitace nejsou hrazeny pojišťovnou

Adélka má ještě úžasného staršího bratříčka Tomáška. Z narození Adélky měl radost, ale fakt, že jsme 4členná rodina, je jedním z důvodů naší nelehké finanční situace. Zprvu jsme se snažili nejprve zajišťovat lékařskou péči hrazenou pojišťovnou, jenomže ta ke zdravému vývoji nestačila. Proto jsme se rozhodli na doporučení odborníků financovat další terapie nad rámec smluvních podmínek pojišťoven. 

V současné době je zřejmé, že Adélka má i psychomotorické opoždění až retardaci a velmi by jí prospěly neurosenzorické rehabilitace. Ty však nejsou v tomto potřebném rozsahu hrazeny pojišťovnou. Proto se na doporučení sociální pracovnice obracíme na lidi se srdcem na pravém místě a z hloubi duše doufáme, že se nám podaří finance na terapii pro naši dcerku vybrat. 

Každému, kdo na Adélky terapie přispěje, jsme z celého srdce vděční. Děkujeme.  

Poděkování

24. 01. 2023

Chtěli bychom poděkovat za vaše dary. Adélka má šanci na lepší život jen díky vám. Moc všem děkujeme. 

 

103 donations

“Přeji Adélce jen to nejlepší a hlavně, aby rehabilitace pomohli. Rodičům pevné nervy a Boží pomoc zázraky se dějí :) Držte se!!!”
500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

10 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Věrka Bartosova 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Myslíme na Vás”
500 Kč — Bohunka 1 year ago

“🔥🕊️”
101 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Fandíme vám :-)”
1 000 Kč — Zuzka B. 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Radka Hallová 1 year ago