Týraná maminka Karla nic nevzdává! Začne znovu

Týraná maminka Karla nic nevzdává! Začne znovu
Amount raised 53 501 Kč of 100 000 Kč goal
Left -693 days
54 % z původního cíle
The campaign has ended 20. August 2023
Karla je žena, která toho v životě okusila hodně. Dlouho byla obětí domácího násilí v psychické formě a znásilňování ze strany manžela. Konzultace na psychoterapiích prakticky celé proplakala, ale dlouho nebyla schopná změnit svou situaci.
V červnu tohoto roku byla hospitalizovaná s podezřením na mrtvici.
Ochrnula na půl těla, zadrhávala s řečí a měla panický strach z mužů, na jejichž přítomnost reagovala pláčem.
Dle lékařů se nejedná o mrtvici, ale o psychické zhroucení způsobené dlouhodobým stresem v důsledku domácího násilí.
Jak sbírka pomůže?
Karla se tak rozhodla, že je čas manžela opustit a podniká potřebné kroky k tomu, aby se osamostatnila, rozvedla a získala děti do výhradní péče. Jelikož manžel spravoval veškeré finance klientky, nemá žádné finance, ani prostředky potřebné k osamostatnění.
Výtěžek sbírky tak půjde na podporu psychicky týrané maminky Karly. Vybavení bytu pro syny, právní služby atp.
Jméno klientky bylo s ohledem na situaci změněno a byla spuštěna v anonymním režimu.
Poděkování vám všem!
18. 09. 2023Dobrý den,
Moc a moc děkuji všem dárcům. A také za povzbudivé zprávy. Tyto zprávy od Vás mě držely nad vodou v nejhorších chvílích. Četla jsem je stále dokola a dodávaly mi sílu a odvahu.
Děkuji
75 donations
“Největší krok už jste udělala, jste silná žena a zvládnete to!”
200 Kč — Anonymous donor 2 years ago
“hodně sil ”
373 Kč — Anonymous donor 2 years ago
2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago
200 Kč — Anonymous donor 2 years ago
200 Kč — Denisa 2 years ago
“Preji mnoho sil!”
100 Kč — Barbora V. 2 years ago
“Hodně štěstí 🍀”
373 Kč — Eva P. 2 years ago
“Vela sil! ”
20 € — Zuzana 2 years ago
100 Kč — Anonymous donor 2 years ago
“Držím palce❤️”
500 Kč — Veronika 2 years ago