Tomáš po 4násobné transplantaci potřebuje pomoc. Pošlete mu ji!

Děčín, Boletice nad Labem / Organizer: Tomáš Hois zc.manzes@sioht

{}
0 %

Tomáš po 4násobné transplantaci potřebuje pomoc. Pošlete mu ji!

Amount raised 221 812 Kč of 200 000 Kč goal
Left -121 days
111 % z původního cíle
The campaign has ended 23. October 2023

Help by sharing

dobrý den, jmenuji Tomáš Hois a je mi 31 let narodil jsem se s Cystickou fibrozou a dilatační kardiomiopatií. jedinou možnou léčbou je transplantace srdce a plic najednou. Tu jsem i v na konci roku 2021 podstoupil operace měla mnoho komplikací. Například to že první nové srdíčko dostalo šok hned na sále, naštěstí mi během pár dni našli nové. Strávil jsem několik týdnu na mimotělním oběhu a tím mi odešli ledviny. Takže po 4 měsících strávených v nemocnici jsem odjel domů a strávil celý rok na dialíze. Asi před měsícem jsem tedy podstoupil i transplantaci ledvin, která byla neúspěšná a ledvina nefunguje. Takže teď mám zaručenou celoživotní dializu a hromadu návštěv u lékařů převážně v Praze. Tím to se dostávám ke svému problému automobil potřebuji každý den. Vlastním sice automobil, ale je starý 22 let každou chvílí se na něm něco rozbije a já už prostě nemám na opravy, které jsou kolikrát dražší než cena vozu. Potřebuji spolehlivé auto které mě nenechá každou chvíli někde na dálnici po cestě k lékaři nebo v noci když jezdím na dializu. Nemohu si ze svého důchodu 15500 kč dovolit ani na vůz našetřit.

Díky Vám všem !!!

27. 10. 2023

Dobrý den, tím to bych chtěl poděkovat všem dárcům, kteří podpořili mou sbírku, všem Vám moc děkuji za každou poslanou korunu ale hlavně také za spousty krásných a povzbudivých komentnařů. Jste všichni vážně skvělý.

Tomáš

Poděkování

20. 10. 2023

Moc Vám všem děkuji za každou korunku kterou jste poslali 😍 jste všichni vážně skvělý😍 Za peníze které jste mi darovali si koupím automobil😍 . Jelikož se penízky vybrali dříve než jsem předpokládal tak jsme se rozhodl sbírku ještě pár dní nechat ve Vašich rukou. Další vybrané penízky by padli třeba na nové kola nebo jinou opravu vozu třeba někdy v budoucnu ale jak to tak bývá na každém ojetém autě se něco najde😏 dále by třeba mohli zaplatit pojištění na rok dopředu a podobné věci kolem provozu auta. A v neposlední řadě bych koupil hromadu léků, které v dnešní době nejsou levné hlavně ty bez receptu jako jsou třeba vitamíny a doplňky které lidé po transplantacích užívají. Ještě jednou Vám všem děkuji 😍😍

524 donations

“Držíme palce.”
500 Kč — Darina Němcová 4 months ago

50 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Držím palce, celé roky jsem řešil podobný problém, naprosto chápu danou situaci. Kde je vůle, tam je cesta, věřím že to vše zvládneš.”
300 Kč — Martin 4 months ago

111 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Musíš věřit a vyjde to - také jsem prodělal transplantaci. ”
500 Kč — Zdeněk 4 months ago

2 000 Kč — Pavel 4 months ago

252 Kč — Markéta 4 months ago

300 Kč — Anonymous donor 4 months ago

500 Kč — Anonymous donor 4 months ago

“Držím palce!”
200 Kč — Petr Vrána 4 months ago