Tatínek a dědeček Pavel se ocitl v umělém spánku. Pomozme!

Praha 10 / Organizer: Tereza Holá moc.liamg@akadahazeret

{}
0 %

Tatínek a dědeček Pavel se ocitl v umělém spánku. Pomozme!

Amount raised 4 619 Kč of 150 000 Kč goal
Left -68 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 18. March 2024

Help by sharing

Obracíme se na vás s prosbou o pomoc pro mého tátu Pavla, který se ocitl v těžké životní situaci. Pavel, který letos v červnu oslaví 59 let, čelí závažným zdravotním problémům.

Pavel má za sebou 34 let po výměně aortální chlopně. Bohužel, od začátku léta čelí vážným komplikacím, včetně pseudoaneurysmatu kolem operované chlopně. Nedávno podstoupil ablaci kvůli fibrilaci síní, avšak po zákroku utrpěl zástavu srdce.

Nyní je v umělého spánku a hospitalizován na oddělení intenzivní péče.

Zároveň čelí dalšímu závažnému onemocnění – fibrilaci komor, což zvyšuje riziko život ohrožujících situací.

Přestože táta prošel značně těžkým obdobím a zatím nemůže vstát na nohy, věříme, že s vaší pomocí můžeme získat prostředky na rehabilitace, polohovatelnou postel a další potřebné vybavení, které mu pomůže zlepšit kvalitu života.

Vaše finanční podpora půjde přímo na tuto důležitou věc, a tím pomůžete nejen výjimečnému tatínkovi, ale i skvělému a oddanému dědečkovi, který si zaslouží šanci na lepší zítřky.

Víme, že to nebude snadná cesta, ale s vaší podporou jsme připraveni čelit všem výzvám. Každý váš příspěvek nám poskytne naději a úlevu, a za to budeme neuvěřitelně vděční.

A komu pomůžete?

Pomůžete skvělému tatínkovi, který neměl nikdy lehký život. Pomůžete úžasném a vděčnému dědečkovi, kterého vnučky celým srdcem milují. Pomůžete člověku, který nikdy nesténal, když ho něco bolelo. Pomůžete člověku, který je ochoten a připraven prát se jako lev, aby byl znovu alespoň trochu fit.

Děkujeme za vaši laskavost a pomoc.

Patrons 1

2681

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 2681. Nebo využijte tlačítko DAROVAT pro běžný převod, platbu kartou a Apple/Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko darovat.

18 donations

500 Kč — Anonymous donor 5 months ago

“Aspoň něco málo. Přeji brzké uzdravení. 🤗”
250 Kč — Markéta 5 months ago

100 Kč — Patricie 5 months ago

“Alespoň malá podpora. Hodně štěstí a sil. 🫶🏼”
150 Kč — Lucie 5 months ago

“Něco málo, ale aspoň něco ”
373 Kč — Anna Merunková, Milan 5 months ago

“Právě prožíváte těžké chvíle, kterými si projde za život mnoho lidí a já vím, že nejdůležitější je naděje a láska ❤️přeji mnoho sil tatínkovi a ať se uzdraví !”
250 Kč — Lucie R. 5 months ago

“Přeji hodně štěstí. ”
100 Kč — Edit 5 months ago

21 Kč — Anonymous donor 5 months ago