Splnění Pavlova sportovního snu

Březnice / Organizer: Pavel Štolba moc.liamg@ap.ablots

Collected
300 545 Kč

of 300 000 Kč   / 100 %
0 %
Left -1604 days
331 donors

The campaign is running on Znesnáze21

The campaign ended on 14. February 2022
Share with friends

Jmenuji se Pavel, je mi 30 let a narodil jsem se v Příbrami. Už od mala jsem se lišil od svého dvojčete. Například jsem se déle, než on učil chodit, jezdit na kole a nikdy se nenaučil bruslit, ani jezdit na skateboardu. Když jsem byl starší, tak jsem při chůzi zakopával, nepřenesl sklenici vody nebo talíř s jídlem. Rodiče se mnou chodili po doktorech, ale byli vždy uklidněni tím, že se to spraví, a jde jen o růstový problém.

Později jsem začal hrát závodně fotbal, což mě velmi bavilo. Po nějaké době mě ale začaly bolet paty z kopaček, a tak jsem chvilku hrál v botách s rovnou podrážkou. Jenže ani to nebylo ono, tak jsem fotbalu musel zanechat. V páté třídě jsem absolvoval vyšetření v Praze a prognóza zněla, že bych mohl do dvou let skončit na vozíku a do šesti let by ze mě mohl být ležák, ale přesnou diagnózu nezjistili. To se nakonec stalo až v deváté třídě, kdy mi diagnostikovali vzácnou chorobu jménem Friedreichova ataxie.

Na střední škole jsem se mi naskytla příležitost a začal jsem s kamarádem hrát florbal na elektrických vozících za tým Jaguars Praha. Tato hra mě bavila více, a tak jsem u ní zůstal. Je to rychlejší a taky jsem díky ní navštívil nová místa jak v ČR, tak i v zahraničí (Německo, Švýcarko a Holandsko). Jsem už 12 let členem týmu JAGUARS Praha a člen širšího reprezentačního výběru. S týmem z osmi dohraných ligových sezon jsme vyhráli pětkrát titul mistra ČR a jedno zlato z mezinárodního turnaje. Za velký úspěch beru i to, že jsem reprezentoval ČR na turnaji v roce 2013.

Citace: Bohužel můj vozík už není v dobrém technickém stavu a potřebuji pro sport nový.

V tuto dobu používám pro hru vozík, který je se mnou skoro od začátku mé herní kariéry.

Sportovní vozík, který jsem si vybral, je od firmy Ultina s názvem E-SPORT. Je to speciální sportovní vozík vyvinutý přímo pro náš sport a jeho výhodami je to, že se vozík přímo vyrábí a upravuje podle vaší postavy a vašich potřeb. Pořizovací cena tohoto sportovního vozíku je 300 000,- Kč.

Pro mě je sport v životě hodně důležitý, cítím se po něm lépe jak po fyzické, tak i psychické stránce. Rád bych se vrátil do užšího výběru naší reprezentace. Chci lidem v okolí dokázat, že mám na víc a k tomu by mi byl velmi nápomocen tento vozík. Rád bych si splnil tento sportovní sen, a proto Vás chci touto cestou poprosit, zda byste mi mohli přispět jakoukoliv částkou a posunout mě blíž ke splnění.

Mé onemocnění je dědičné, jehož primárním patologickým projevem je degenerace nervové tkáně hlavně v oblasti mozečku, který řídí motoriku a rovnováhu.

Budu tak rád za sdílení mého příběhu. Kdokoli, kdo má sportovní srdce mou situaci určitě pochopí a budu vám moc vděčný, když mi pomůžete opět nastartovat mou sportovní kariéru. Třeba vám pak pošlu pozdravy z reprezentačního turnaje!

Děkuji Vám všem

Poděkování

01. 02. 2023

Ze srdce Vám všem chci poděkovat❤️ za finanční podporu ke splnění mého sportovního snu😊

331 donations

Blanka 16.01.2022 1 000 Kč

“Držím palce ”

Anonymous donor 16.01.2022 100 Kč

Anonymous donor 16.01.2022 10 000 Kč

Karel 13.01.2022 300 Kč

“Přeji spoustu hezkých zážitků”

Anonymous donor 13.01.2022 252 Kč

Klára 13.01.2022 252 Kč

“Držím palce!😇”

Mikec 13.01.2022 252 Kč

“Ať se daří ! ”

P. Bechyňský 12.01.2022 200 Kč

“Přeju ti ať se ti splní tvé sny. Kéž by se našlo co nejvíce lidí kteří ti pomohou. Držím ti moc palce ”

Anonymous donor 12.01.2022 1 000 Kč

Anonymous donor 12.01.2022 100 Kč