Pomůžeme paní Marilyn s péčí o opuštěné kočky!

Znojmo, Kuchařovice / Organizer: Veronika Kunová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Pomůžeme paní Marilyn s péčí o opuštěné kočky!

Amount raised 6 702 Kč of 40 000 Kč goal
Left 78 days
17 % z původního cíle
The campaign has ended 16. June 2023

Help by sharing

Dobrý den,

jmenuji se Veronika a věnuji se záchraně bezprizorních koček. Chodím do veterinární ordinace ve Znojmě, kde jsem se seznámila s invalidní důchodkyní paní Marilyn, která se také stará o opuštěná zvířata.

Marilyn není žádné opuštěné zvíře lhostejné. Pečuje o toulavé a staré opuštěné kočky a o zvířata po zemřelých majitelích.

Je původem z Kuby, v Čechách však žije od roku 1986. O pár let později se jí narodil dnes již dávno dospělý syn. Bohužel jeho otec odešel ještě před jeho narozením. Život neměla jednoduchý, syna v útlém věku potkalo onkologické onemocnění. Ona sama je v invalidním důchodu, protože trpí revmatoidní artritidou a podstupuje trvalou biologickou léčbu.

Marilyn se kdysi přestěhovala ke své dobré kamarádce. Vzájemně si pomáhaly a zvládaly všechny strasti společně. Když před časem zemřela, odkázala jí dům a také svá milovaná zvířata, o které se Marylin slíbila postarat.

Nemá srdce je nechat napospas jejich osudu, protože ony za to nemohou, vždy je odpovědný člověk.

Jak sbírka pomůže?

Invalidní důchod stačí tak na náklady s bydlením a krmení, na nutnou veterinární pomoc kočičkám však nezbývá téměř nic. Na klinice, kam dochází, jí tak za poslední roky narostl tehdy malý dluh do poměrně velké částky, kterou již Marylin není schopná sama uhradit. Ráda bych jí pomohla touto cestou a založila sbírku na pomoc s dalšími výlohami spojenými se záchrannou opuštěných zvířat.

Za všechny zachráněné kočičky vám všem děkuji za pomoc! 

15 donations

“držíme palce at se to vybere ”
252 Kč — Vranovské Kočky 2 weeks ago

“Ať se daří ”
1 000 Kč — Eva 2 weeks ago

1 000 Kč — Šárka Tomanová 2 weeks ago

“Díky za péči o kočičky ❤”
250 Kč — Bára a kočičí gang 2 weeks ago

“Aspoň kapka pomoci, vím, o čem to je!”
100 Kč — Anna 2 weeks ago