Pomozte mamince 2 dětí s autismem

Příbor / Organizer: Lucie Veselková zc.tsop@alletsasalocin

{}
0 %

Pomozte mamince 2 dětí s autismem

Amount raised 16 898 Kč of 30 000 Kč goal
Left -205 days
56 % z původního cíle
The campaign has ended 31. July 2023

Help by sharing

Jsem maminkou 2 dětí – Nicolase a Stelly. Oba dva se potýkají s autismem. Nikolas mimo poruchy autistického spektra ještě bojuje s Aspergerovým syndromem a dalšími přidruženými diagnózami, vlivem kterých musel od září přestoupit z běžné základní školy do školy speciální.

Škola je ale velmi finančně nákladná.

Jako samoživitelka mám bez pomoci rodiny problém zaplatit nájem. Otec dětí mi nedal výživné na děti a z úřadu práce mi ještě nedošly peníze.

Majitel bytu už nechce čekat a máme se vystěhovat.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na nájemné.

Já jsem do toho všeho byla před týdnem na operaci se zády, což naší finanční situaci také nepomohlo a ve škole platím družinu, terapie a školní svozy, jelikož syn potřebuje stálý dohled a nemůže sám cestovat i dojíždět.

Kvůli mému zhoršenému zdravotního stavu jsem se ocitla na dlouhodobé nemocenské, čímž se mi snížil příjem a zvedly výdaje. Především za léky pro mě a děti.

Nikoho mentální úroveň neodpovídá věku a je výrazně opožděn ve svém vývoji. Navíc potřebuje stálý dohled i kvůli epilepsii. Péče o něj je tak psychicky i fyzicky náročná a nemám nikoho, kdo by mi pomohl. Budu vám moc vděčná za jakoukoliv pomoc.

Děkuji.

Poděkování

21. 08. 2023

Dobrý den.moc b jsme chtěly poděkovat všem dárcům  za pomoc se zaplacením nájmu .děti byly tak šťastné že se nemusíme stěhovat .jste naší andělé kteří pomohly v nejtěžších období .ať se vám všem daří Lucka .Nicolas a Stella PS.strašně moc vám s bráchou děkujeme nemusíme se stěhovat a nestratime kamarády 

Děti

22. 06. 2023

Nové foto děti .moc děkujeme za pomoc všem dárcům

Poděkování

14. 06. 2023

strašně moc děkuji za pomoc dárcům a panu Honzovy přejeme taky hodně štěstí i ostatním dárcům

14 donations

“Kéž Vám Bůh žehná ”
300 Kč — Anonymous donor 1 year ago

400 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago