Pomozme psímu záchranáři v akutním ohrožení života

Pardubice / Organizer: Šárka Boháčová zc.manzes@savocahob

{}
0 %

Pomozme psímu záchranáři v akutním ohrožení života

Amount raised 123 767 Kč of 150 000 Kč goal
Left -51 days
83 % z původního cíle
The campaign has ended 29. February 2024

Help by sharing

Florin věnoval svůj život zachraňování a péči o stovky opuštěných psů v Rumunsku. Společně s manželkou Laurou provozují soukromý azyl, kde poskytují útočiště a lásku pro neuvěřitelných 380 psů.

Bez nich by mnohé z těchto zvířecích duší již dávno nebyly mezi námi.

Jejich práce však není snadná, protože v Rumunsku, kde žijí, je psím bezdomovcům často odepřena pomoc a porozumění. Florin a Laura jsou závislí na podpoře ze zahraničí, ať už finanční nebo materiální, aby mohli dál zachraňovat životy a pečovat o své čtyřnohé svěřence.

Avšak právě teď se Florin ocitl v obtížné situaci. Zasáhla ho zákeřná nemoc nazývaná mnohočetný myelom, což je rakovina plazmatických buněk, která napadá a ničí kosti.

Jeho léčba vyžaduje pravidelné dojíždění do nemocnice a velmi nákladné léky. Jen samotná léčba na 21 dní stojí kolem 2000 euro (cca 50 000 Kč). A to není vše, v srpnu nebo září se očekává transplantace, která přinese další náklady.

Jak sbírka pomůže?

Rumunský zdravotnický systém tuto léčbu nehradí, a tak musí Florin a jeho rodina vše platit ze svých prostředků. Momentálně jsou v této situaci sami, a proto bychom rádi zmobilizovali veškerou možnou podporu, aby Florin měl šanci na zotavení a návrat k péči o své čtyřnohé miláčky.

Věříme, že společně jsme schopni dosáhnout cíle a poskytnout Florinovi a jeho rodině pomoc, kterou si zaslouží. Peníze z této sbírky budou použity na úhradu nákladné léčby a léků.

Rodinu znám několik let osobně, protože jim vozím materiální pomoc pro jejich azyl. Naposledy jsem u nich byla v březnu 2023 na celý týden, dále se chystám v srpnu 2023 opět na týden. Denně jsem pomáhala v útulku uklízet, krmit apod. Oba mám moc ráda, obdivuji jejich každodenní dřinu a to s jakou láskou se starají o ty opuštěné psí dušičky. Nyní potřebují naši pomoc, aby mohli i nadále pomáhat. Nenechme je v tom samotné! Společně můžeme zachránit životy a vrátit naději stovkám opuštěných psů!

181 donations

253 Kč — Anonymous donor 3 months ago

200 Kč — Anonymous donor 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

159 Kč — Anonymous donor 3 months ago

250 Kč — Anonymous donor 3 months ago

150 Kč — Anonymous donor 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

50 Kč — Anonymous donor 3 months ago

300 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Máte zlaté srdce. Děkuji.”
100 Kč — Evelina 3 months ago