Podpořme rodinu tragicky zesnulého Romana Duška

Praha / Organizer: tým Nové scény Národního divadla zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořme rodinu tragicky zesnulého Romana Duška

Amount raised 1 185 759 Kč of 1 000 000 Kč goal
Left -272 days
119 % z původního cíle
The campaign has ended 21. July 2023

Help by sharing

V úterý 18. dubna jsme ztratili našeho kamaráda, skvělého spolupracovníka a velkého profesionála ve svém oboru. Roman Dušek, vedoucí projekce Nové scény Národního divadla, se staral nejen o hladký průběh našich představení, ale stál také u zrodu festivalu světelného designu Signal Festivalu a se svou firmou Visionfactory se podílel na mnoha projektech, světelných instalacích a eventech.

Jeho smrt nás zasáhla jako střela a jeho energii nic nenahradí. Truchlí ale nejen Národní divadlo a kamarádi z uměleckého světa. Roman po sobě zanechal také partnerku a dvě malé dcery.

 Pomozte s námi Romanově rodině překonat nejtěžší období! Podpoříme jeho partnerku a děti.

Roman Dušek byl skvělý odborník na audiovizuální techniku, týmový hráč a člověk ochotný pomoci s čímkoliv nad rámec své práce. Přitom byl nesmírně skromný. Ačkoliv by některé projekty bez jeho přispění nevznikly, nestál o okázalé díky, hlavně když se podařila společná věc. Jeho profesionalitu oceňovali kolegové i umělci, přinášel do práce dobrou náladu a neexistoval pro něj problém, který by nešel v klidu vyřešit.

Roman tu byl vždycky pro nás, spojme se tedy teď my pro jeho rodinu. Nikdo si nedovede představit, jak těžká je tahle chvíle pro ty úplně nejbližší. Bohužel jsou tu i ryze praktické dopady, protože odešel nejen milovaný člověk, ale živitel rodiny. Nemůžeme na sebe vzít bolest někoho druhého, ale pomoci v praktických věcech můžeme.

Pro Romana a za všechno, co udělal on pro nás.

983 donations

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 221 Kč — Tomas Barczi CRUSTY 1 year ago

“Držte se...”
1 221 Kč — Anonymous donor 1 year ago

1 000 Kč — Marek Frič 1 year ago

20 000 Kč — Franta Chytil 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

555 Kč — Andrej 1 year ago

500 Kč — Petr Blažek 1 year ago