Podpořme naši báječnou kolegyni a mamku Mariku po úrazu!

Most / Organizer: Nadační fond pomoci zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Podpořme naši báječnou kolegyni a mamku Mariku po úrazu!

Amount raised 49 024 Kč of 100 000 Kč goal
Left -56 days
49 % z původního cíle
The campaign has ended 19. May 2024

Help by sharing

Naše kolegyně Marika je mimořádně obětavá žena, která pro naší školu AMA SCHOOL pracuje již mnoho let. Její neutišitelná energie a elán byla celé roky všudy přítomná. Marika je úžasnou kolegyní, která má však několik životních úloh.

U nás v AMA SCHOOL zastává pozice školnice a paní na úklid, ale zároveň má další životní role – je matkou dvou chlapců, je dlouholetou samoživitelkou, je dcerou nemocné maminky a je zodpovědným článkem ve vztahu k naší společnosti.

Její chlapci jsou oba školou povinni, mladší syn chodí do 6. třídy a druhý starší syn je ve 2. ročníku odborného učiliště. V současné chvíli jsou oba v péči své babičky, a naší Mariku čeká dlouhé období v neschopnosti.

Aktuálně leží naše kolegyně Marika v mostecké nemocnici, kde podstoupila operaci kotníku. Bohužel si při nešťastném pádu zlomila kost v kotníku a zároveň také kost lýtkovou.

Na operačním sále strávila půl druhé hodiny a my doufáme, že následná rekonvalescence vrátí Mariku zpět do jejího „rodinného a školního kolotoče“.

Jak sbírka pomůže?

V důsledku náročnosti dnešní operace bylo Marice lékaři sděleno, že nebude schopna 3-4 měsíce pracovat. A vzhledem k tomu, že skutečně v životě nemá v jiné osobě spřízněného partnera jež by jí pomohl s finančními závazky, dostává se do velmi tíživé situace. Rádi bychom za AMA SCHOOL podpořili tuto velkou bojovnici skrze Vaši sbírku, která předloni oslavila své 50. narozeniny.

Výtěžek sbírky poputuje na podporu nájemného a další nezbytné výdaje rodiny.

Děkujeme všem, kteří se do sbírky zapojí!

Poděkování

31. 05. 2024

Ráda bych moc poděkovala všem dárcům a vaši nadaci za takovou velkou pomoc a podporu v mé situaci.  Opravdu jsem  moc ráda že se to takle díky vám povedlo. Velke děkuji vám, že jste a pomáháme toudle cestou lidem, kteři se ocitli ve stejné situaci, co jsem i já.

Děkuji moc vaše Marika

Patrons 1

3003

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3003. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

44 donations

“Ať je brzy lépe!”
777 Kč — Saisovi 3 months ago

“Přejeme brzké uzdravení 😊”
1 000 Kč — Baušovi 3 months ago

“Ať se všechno dobře hojí,bez komplikací a jste brzy ve škole😘”
2 112 Kč — Chýle 3 months ago

252 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“Brzké uzdravení ”
500 Kč — Anonymous donor 3 months ago

“QR platby 16.4.-21.4.2024”
1 110 Kč — QR platby 3 months ago

“Myslíme na Vás a přejeme brzké uzdravení!”
1 221 Kč — Tůmovi 3 months ago

“Přejeme mnoho sil.🤞”
777 Kč — Valentovi 3 months ago

“Mariko,posílám penízky a věřím, že mi opět brzy zamáváte od školy 🥲”
1 221 Kč — Lenka W. 3 months ago

500 Kč — Anonymous donor 3 months ago