Palanda pro děti tatínka samoživitele

Děčín / Organizer: Julius Horvát zc.icomopfn@ofni

Collected
17 065 Kč

of 17 000 Kč   / 100 %
0 %
Left 29 days
27 donors

The campaign is running on Znesnáze21

Share with friends

Jmenuji se Julius a jsem tatínek samoživitel. Žiji v pronajatém bytě se svými pěti dětmi a dělám vše pro to, abychom tuto těžkou životní situaci zvládli.

Péče o velkou rodinu je nesmírně náročná.

O děti a domácnost se snažím vzorně starat, pravidelně vařím, společně udržujeme čisto a dohlížím na všechny školní i školkové povinnosti dětí. Dvě z mých dětí jsou bohužel dočasně umístěné v dětském domově. Pravidelně za dětmi do dětského domova jezdím a beru si je na návštěvy. Dělám maximum pro to, abychom se co nejdříve sjednotili.

Aktuálně jsem v evidenci úřadu práce a pobírám sociální dávky. Aktivně si však hledám stálé zaměstnání a mám slíbené místo u městských služeb.

Zvládnout z aktuálních příjmů poplatit nájem, jídlo, školu a školku je ale velmi těžké. Úzce proto spolupracuji se sociálními pracovníky z OSPOD i SAS, kteří mi v mé snaze o fungující domov velmi pomáhají.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek ze sbírky bude určen na nákup speciální patrové palandy, která bude mít dole dvě lůžka a nahoře jedno.

Tato postel nám vyřeší akutní problém s prostorem v našem pronajatém bytě a zajistí hned třem dětem pohodlné a bezpečné místo pro klidný spánek. Jakákoliv finanční podpora mi ulehčí péči o děti a dodá nám klid v naší nelehké situaci.

Budu vám ze srdce vděčný za každý příspěvek a předem moc děkuji za laskavou pomoc.

---

Sbírka byla založena s podporou sociálního pracovníka, se kterým rodina spolupracuje.

27 donations

Anonymous donor 23.06.2026 100 Kč

Anonymous donor 22.06.2026 373 Kč

Lubomír 21.06.2026 100 Kč

“Držím palce, nechť se podaří”

Anonymous donor 21.06.2026 1 000 Kč

Anonymous donor 21.06.2026 252 Kč

Randa Trade, s.r.o 21.06.2026 2 112 Kč

Věra 21.06.2026 300 Kč

“Hodně štěstí!”