Našeho kolegu podržíme: Nestlé pomáhá sirotkovi v těžké životní situaci

Praha / Organizer: Nestlé Česko zc.manzes@anitramavonahlis

{}
0 %

Našeho kolegu podržíme: Nestlé pomáhá sirotkovi v těžké životní situaci

Amount raised 63 885 Kč of 100 000 Kč goal
Left -764 days
64 % z původního cíle
The campaign has ended 08. June 2022

Help by sharing

Milí kolegové a drazí přátelé,

obracíme se na Vás s velikou prosbou o pomoc. Do života jednoho z našich mladých kolegů stážistů vážně zasáhl osud. Poté, co před pár lety ztratil po těžké a dlouhé nemoci mámu, přišel v uplynulých dnech nečekaně i o tátu.

Přestože nelze tuto těžkou dvojnásobnou ztrátu nahradit, v Nestlé podnikáme všechny kroky, abychom mu poskytli finanční příspěvek a zabezpečili mu i psychologickou pomoc.

Rádi bychom mu pomohli překonat prvotní těžké období. Kromě obrovské ztráty, totiž bude chlapec muset dlouhodobě čelit i nové životní realitě a řešit základní existenční či materiální otázky bez jakéhokoli zázemí a bez podpory své milované rodiny.

Proto bychom našemu kolegovi chtěli vyjádřit podporu a upřímnou soustrast prostřednictvím této sbírky. Zároveň se obracíme i na další dárce s prosbou o finanční příspěvek, který mu pomůže vypořádat se s těžkou a nenadálou životní situací. V neposlední řadě mu tato sbírka umožní dokončit studium, jelikož aktuálně je studentem druhého ročníku bakalářského studia UK.

Sbírce a našemu kolegovi pomůže i Vaše sdílení sbírky v okruhu známých.

Děkujeme za vaši podporu!

Nestlé

Poděkování dárcům

23. 01. 2023

Milí darcovia!

Touto cestou by sme Vám radi zo srdca poďakovali za všetky Vaše príspevky v zbierke pre nášho kolegu. Vyzbierané peniažky mu umožnili preklenúť prvé týždne a mesiace, keď sa ocitol v ťažkej životnej situácii.

Vďaka Vašej podpore mohol vykryť výdavky spojené s bývaním, energiami či stravou. Osobitne mu však Vaša pomoc umožnila ďalej pokračovať vo vysokoškolskom štúdiu.

Medzičasom sa mu podarilo získať sociálne štipendium a popri štúdiu naďalej pracuje. Čo je však ešte oveľa dôležitejšie, začína vidieť celkom nové perspektívy svojho života.

Nášho kolegu čakajú ešte mnohé životné úskalia, ale dnes už vie, že sa nájdu ľudia, ktorí budú stať pri ňom, ktorí mu poskytnú podporu a pomocnú ruku...

Za to Vám všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEM!

Obrovské díky !

28. 06. 2022

Milí kolegovia,

Nesmierne si vážim všetku podporu a patrí Vám moje obrovské poďakovanie. V týchto ťažkých časoch mi veľmi pomohlo odpútať sa od riešenia existenčných otázok, zbierka mi dodáva veľkú nádej k návratu späť do plnohodnotného života. Či už z hľadiska financovania bývania, dokončenia školy, ale aj pokračovania na stáži. Ste úžasný tím a som hrdý na to, že som sa mohol stať súčasťou Nestlé rodiny ❤️Z celého srdca Vám ďakujem.

Adam

Patrons 1

Nestlé

Organizátorem a finančním partnerem sbírky je firma Nestlé Česko

61 donations

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Ať se Ti v životě všechny nesnáze ve zkušenost časem promění. Přeji Ti, ať máš teď hodně síly.”
778 Kč — Helena 2 years ago

373 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 221 Kč — Anonymous donor 2 years ago

200 € — Anonymous donor 2 years ago

2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago