Léčba rakoviny pro moji mámu Martinu

Brno / Organizer: Michal Šimka zc.manzes@25akmis

{}
0 %

Léčba rakoviny pro moji mámu Martinu

Amount raised 241 373 Kč of 200 000 Kč goal
Left -407 days
121 % z původního cíle
The campaign has ended 25. April 2022

Help by sharing

Rakovina mojí maminky nám zasáhla do života a chtěl bych vás moc poprosit o vaši pomoc. Maminka se jmenuje Martina a je jí 50 let. Jsou to skoro 4 roky co onemocněla s rakovinou prsu, která později metastázovala do kostí, jater a bohužel teď i do mozku. Za dobu léčení, vystřídala nejméně 10 různých léčeb. Všechny však fungovaly jen na chvíli.

Je to silná žena, matka i bojovnice. I přes velmi rychle rostoucí nádor prsu byla vždy hodná na okolí a všechny okolo sebe. S každou další špatnou zprávou by to už mohl člověk vzdát, ale ona se nikdy nevzdala! Vždy si našla důvod k radosti nebo chuti žít. Nemoc jí dala spoustu překážek. Začala mít bolesti na velké části těla, přesto když mohla vyšla na procházku s věrným společníkem, psíkem Bártem. Bohužel končící účinek každé léčby ji více a více vysiloval, bránil v pohybu a síle.

Poslední léčba jí skončila před dvěma měsíci, což se projevilo zhoršením stavu a již zmiňovanými metastázami do mozku. Chceme využít novou velmi úspěšnou léčbu Enherta, která je účinná pro nejvíc agresivní formu nádorového onemocnění Typ Her2. Léčba jako taková obsahuje 4 dávky a může průměrně na 15 měsíců – 2 roky zpomalit nemoc a zlepšit zdravotní stav. Může zlepšit pohyb i zmírnit bolesti kloubů - je to opravdu velká a poslední naděje.

Tato léčba je lékařsky ověřená a podpořená. Míří do pojišťoven. VOZP již léčbu proplácí, VZP zatím bohužel ne a úhradu léčby mamince odmítli. Nevzdáváme to a jednáme dál a snažíme se dovolat pomoci, kde se dá.


Léčbu budeme hradit sami. Jedna dávka stojí 100 000 korun, proto se budeme skládat všichni. Já syn, její přátelé a zbytek rodiny. Prosíme všechny, kdo mohou, aby nám také pomohli přispět. Nechceme dovolit, aby byly peníze tou překážkou k šanci na zlepšení.

Celková cena je dvojnásobná, než částka této sbírky. Nevím, jestli se nám vůbec dostane nějaké pozornosti, ale radši zkusit vše, než zbytek života myslet na to, že jsem mohl udělat více. Je mi 28 let. Každý rok se svou matkou je pro mě velmi cenný. Nikdo nechceme zůstat bez rodičů v mladém věku a ona je můj jediný rodič. Děkuji každému z vás za případnou podporu.

Michal

Průběh

18. 03. 2022

Dobrý den,

Po první dávce máme pozitivní výsledky ! Moc děkujeme :)

Poděkování

22. 02. 2022

Sbírka se povedla a díky vám všem se nasbíralo na 2 ze 4 potřebných dávek! :) Mamka i já vam moc děkujeme. Je teď mnohem klidnější a soustředí se na další boj s nemocí. syn Michal

324 donations

777 Kč — Eva 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Martinka, prajem vám veľa síl a úspešnú liečbu, nech všetko dobre dopadne ❤”
777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“martinko bojujte”
777 Kč — Anonymous donor 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Dobrý den, doufám, že se z této zákařné nemoci mamka brzy dostane, držím moc pěsti. Kolegyně z firmy Erba Lachema”
252 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Marti, držím palce a smekám....myslíme na Tebe”
1 000 Kč — Gábina N. 1 year ago

“Marti, drž se a bojuj, máš můj obdiv.”
500 Kč — Ivana Fialová 1 year ago