Jiříček od narození bojuje. Pomozme rodině pořídit auto, aby mohli zůstat spolu.

Jiříček od narození bojuje. Pomozme rodině pořídit auto, aby mohli zůstat spolu.
Amount raised 373 774 Kč of 500 000 Kč goal
Left -16 days
75 % z původního cíle
The campaign has ended 31. January 2025
Jmenuji se Lada a společně s manželem Martinem jsme rodiči dvou úžasných chlapečků – Matýska (2,5 roku) a Jiříčka (5 měsíců). Bohužel náš mladší syn Jiřík si životem zatím prochází těžkou cestou, plnou komplikací. Narodil z bezproblémového těhotenství, ale kvůli vdechnutí plodové vody strávil první týdny na jednotce intenzivní péče. I když jsme ho nakonec přivezli domů, jeho zdravotní stav se postupně zhoršoval – komplikace s dýcháním, problémy s krmením a závažné neprospívání vedly k další hospitalizaci.
Vypadá to, že Jiříček si vytáhl černého Petra a život se s ním zatím nemazlí.
Následovalo respirační selhání, které si vyžádalo tracheostomii a zavedení výživové sondy. Jiřík trpí svalovou hypotonií, dosud nezvládá základní pohyby, jako je pasení koníčků nebo udržení hlavičky. K tomu se přidaly epileptické záchvaty, časté hypoglykémie a podezření na genetické metabolické onemocnění.
Jak sbírka pomůže?
Jiříček je nyní hospitalizován v nemocnici a čeká ho převoz do Hořovic, kde dostane specializovanou péči. My, jako jeho rodiče, za ním chceme co nejčastěji dojíždět a být s ním, jak jen to bude možné. Naše rodina se snaží zvládnout situaci nejlépe, jak umíme, ale bez velkého, spolehlivého auta na časté cesty k lékařům a za Jiříkem je to téměř nemožné.
Touto sbírkou bychom rádi získali prostředky na pořízení automobilu, který nám pomůže zůstat pohromadě jako rodina a zajistit Jiříkovi vše, co potřebuje. Jakákoli podpora pro nás znamená obrovskou pomoc na cestě k tomu, abychom mohli být všichni spolu doma a Jiříček měl co nejlepší péči.
Ze srdce děkujeme za Vaši pomoc. ♥️
Díky Vám všem !!!
10. 02. 2025Dobrý den, moc bych vám všem chtěla poděkovat za finanční příspěvky, sdílení sbírky a vlídná slova. Jste všichni úžasní. Když jsem sbírku zakládala, moc jsem nevěřila, že se k takto velké částce vůbec dostaneme. Opak je pravdou a vy jste předvedli něco neuvěřitelného. Moc jste nám pomohli alespoň trošku ulehčit naší nelehkou situaci.
Jiříčka již máme doma a užíváme si ho co to jde.
Mockrát vám z celého srdce děkujeme.
Patrons 1
Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 1212020120/5500 s variabilním symbolem 3643. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.
688 donations
100 Kč — Anonymous donor 1 month ago
500 Kč — Anonymous donor 1 month ago
70 Kč — Anonymous donor 1 month ago
150 Kč — Anonymous donor 1 month ago
30 Kč — Anonymous donor 1 month ago
“❤️”
252 Kč — Anonymous donor 1 month ago
12 € — Anonymous donor 1 month ago
100 Kč — Ivana Přibilová 1 month ago
373 Kč — Anonymous donor 1 month ago
“Posílám kačky a sílu 🙏❤️”
500 Kč — Anonymous donor 1 month ago