Hipoterapie pro Danielku

ČR / Organizer: Daniel Vinš zc.tsop@avosniv.annah

{}
0 %

Hipoterapie pro Danielku

Amount raised 110 868 Kč of 90 000 Kč goal
Left -492 days
123 % z původního cíle
The campaign has ended 08. April 2021

Help by sharing

Dobrý den, :)

chtěli bychom Vás seznámit s příběhem naší holčičky. Danielka se narodila v dubnu 2019. Moc jsme se na naši holčičku těšili a když se narodila, byli jsme maximálně šťastní. Bezprostředně po jejím narození nic nenasvědčovalo tomu, že by měla mít nějaké zdravotní potíže

Po nějaké době jsme však zjistili, že se nedokáže zvednout a držet hlavičku, otočit se a dělat další věci, které děti v tomto věku už běžně umí.

Po různých vyšetřeních jsme se dozvěděli smutnou zprávu – Danielce byla zjištěná diagnóza merosin deficitní kongenitální svalová dystrofie. Toto onemocnění je velmi vzácné, v České republice jím trpí okolo pěti pacientů. Onemocnění se projevuje především celkovou svalovou slabostí.

Dcerka se nemůže plazit, ani se nepostaví. Danielce je dnes rok a půl, stále nedokáže sama sedět déle než minutu.

Velkou pomocí je cvičení v bazénu, rehabilitace, hipoterapie – tedy forma fyzioterapie, která spočívá v jízdě na speciálně připraveném koni. A právě na třítýdenní hipoterapii včetně pobytu bychom společně s Vámi chtěli vybrat finance.

Onemocnění je nejen vzácné, ale dle prognóz také neléčitelné. Ovšem nevzdáváme se, snažíme se pro Danielku dělat vše, co by jí mohlo prospívat a posiluje nás naděje a víra, že se jednoho dne postaví na nohy a celkový stav Danielky se zlepší. V tuto chvíli ovšem řešíme další záležitosti, které souvisí s onemocněním Danielky.

Náš další krok do budoucna vede na soukromou Neurorehabilitační kliniku AXON, která má velmi kladné recenze úspěchů a kterou bychom s Danielkou rádi navštívili. Z tohoto důvodu jsme se obrátili na Vás všechny.

Pokud cítíte, že byste nám chtěli pomoci – byť nepatrnou částkou (žádná částka není nepatrná), budeme velmi rádi a předem Vám za Vaši ochotu s vděčností v srdcích děkujeme.

O všech změnách, pokrocích o tom, jak probíhá sbírka pro Danielku a o všech dalších věcech Vás budeme informovat v této facebookové skupině. Děkujeme, že nám pomáháte zkvalitnit Danielčin život.

Milující rodiče Anja a Daniel Vinšovi

Poděkování

06. 04. 2021

Dobry den, moc děkujeme všem, kteri přispěli Danielce jakoukoli částkou a my tak budeme moct nadále pilně cvičit a těšit se z dalších Danielky pokroků. Velice si vážíme podpory vás, kterým nejsou osudy jiných lhostejné .Penize budou použití na neurorehabelitace které jsou velice nákladní. Ze ❤ děkujeme. Vinšovi

400 donations

200 Kč — Anonymous donor 1 year ago

70 Kč — Anonymous donor 1 year ago

150 Kč — Anonymous donor 1 year ago

400 Kč — Lucie Houlíková 1 year ago

150 Kč — Sarka Jandova 1 year ago

50 Kč — Lenka a Osvald Weinert 1 year ago

70 Kč — Anonymous donor 1 year ago

150 Kč — Denisa 1 year ago

500 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Příspěvek v rámci skupiny Mám pomáhám”
1 100 Kč — Andrea Slavíková 1 year ago

Discover more

Požár Hřensko
132 %

Požár Hřensko

Podpořme s hvězdami NHL naděje Žďárského hokeje!
1 %

Podpořme s hvězdami NHL naděje Žďárského hokeje!

Aby malá Laura s maminkou nepřišly o bydlení
40 %

Aby malá Laura s maminkou nepřišly o bydlení