Bojovnice Petra chce znovu zažít děti tančit

Tetín / Organizer: Petra Kellerová zc.icomopfn@ofni

0 %

Bojovnice Petra chce znovu zažít děti tančit

Amount raised 304 663 Kč of 290 000 Kč goal
Left -1252 days
105 % z původního cíle
The campaign has ended 19. April 2022

Help by sharing

Jmenuji se Petra a je mi 35 let, mám báječného manžela a úžasnou dvouletou dcerku. Oba mi dělají velkou radost. Po smrti mé maminky mi ale byla diagnostikována roztroušená skleróza. Po tomto zjištění se mi život otočil o 360 stupňů. Na to konto jsem se rozhodla dělat, co mě skutečně baví, a to je tanec. Moje kurzy se nakonec rozrostly v taneční spolek, který dnes již čítá přes tři sta dětí včetně mládeže. Já sama jsem ale nyní kvůli své nemoci upoutaná na lůžko.

 V roce 2019 jsem prodělala těžkou ataku a od té doby se můj stav zhoršil. Léčby, které jsem poté dostala vůbec nezabíraly a můj stav se zhoršoval. V červnu roku 2021 mi lékaři nabídli poslední možnou léčbu, ale ani ta nijak nepomohla.

 Jsem optimista a už kvůli mé dceři a všem dětem, které jsem ještě donedávna vedla k tanci, stále věřím, že rehabilitace a jiná další cvičení mi dokážou pomoci.

 Vybraný obnos bych ráda použila na zapůjčení motodlahy ramene zápěstí a prstů – tato pomůcka pasivně cvičí s rukou a protahuje ji po celé délce. Dále bych tuto částku využila na tříměsíční terapie (domácí fyzioterapie, neurorehabilitace a ergoterapie).

 Bez rodiny se totiž aktuálně nedokážu pohnout, najíst, obstarat si hygienu ani se o sebe postarat jakkoliv jinak. Nohy mi přestaly fungovat úplně a s rukama to také není zrovna valné. Levá ruka to dost vzdává a pravá funguje asi na 40 %.

 Mým snem je být schopná zase aspoň trochu fungovat, trávit čas se svou holčičkou a jet se podávat na tréninky dětí z mého tanečního spolku. Nyní vedu své trenérky na dálku přes video rozhovory. Myšlenkami jdu stále kupředu, vymýšlím dětem různé aktivity a plánuji program na již 6. dětský tábor organizovaný spolkem. Tato činnost mě skutečně drží nad vodou a hřeje u srdce.

 Děkuji všem za vaši podporu, nesmírně si jí vážím.

262 donations

Synkovi 29.01.2022 2 500 Kč

“Držte se 🍀”

Anonymous donor 29.01.2022 100 Kč

Katka Patkova a Kafe na stole 27.01.2022 2 500 Kč

Anonymous donor 26.01.2022 500 Kč

Husiti Tmaň 26.01.2022 1 000 Kč

“Péťo, jsi opravdová Bojovnice. Začala jsi tančit s pár dětmi a dala jsi celé své srdce. S velikou úctou a vděčností děkujeme a držíme Ti palce.”

Klára a Marti Kulhánkovi 26.01.2022 777 Kč

“Hodně sil a brzké uzdravení 🍀✊🍀✊🍀”

Anonymous donor 26.01.2022 1 000 Kč

Anonymous donor 25.01.2022 373 Kč

“Péťo, držím Vám moc a moc palce! Posílám mnoho pozitivní a uzdravující energie! 🍀❤️”

Anonymous donor 25.01.2022 252 Kč

Jana z Motola (květen 2020) 25.01.2022 777 Kč

“Drž se, Péťo! Zdravím celou krásnou rodinku! Jana ”