Bojovnice Petra chce znovu zažít děti tančit

Tetín / Organizer: Petra Kellerová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Bojovnice Petra chce znovu zažít děti tančit

Amount raised 304 663 Kč of 290 000 Kč goal
Left -767 days
105 % z původního cíle
The campaign has ended 19. April 2022

Help by sharing

Jmenuji se Petra a je mi 35 let, mám báječného manžela a úžasnou dvouletou dcerku. Oba mi dělají velkou radost. Po smrti mé maminky mi ale byla diagnostikována roztroušená skleróza. Po tomto zjištění se mi život otočil o 360 stupňů. Na to konto jsem se rozhodla dělat, co mě skutečně baví, a to je tanec. Moje kurzy se nakonec rozrostly v taneční spolek, který dnes již čítá přes tři sta dětí včetně mládeže. Já sama jsem ale nyní kvůli své nemoci upoutaná na lůžko.

 V roce 2019 jsem prodělala těžkou ataku a od té doby se můj stav zhoršil. Léčby, které jsem poté dostala vůbec nezabíraly a můj stav se zhoršoval. V červnu roku 2021 mi lékaři nabídli poslední možnou léčbu, ale ani ta nijak nepomohla.

 Jsem optimista a už kvůli mé dceři a všem dětem, které jsem ještě donedávna vedla k tanci, stále věřím, že rehabilitace a jiná další cvičení mi dokážou pomoci.

 Vybraný obnos bych ráda použila na zapůjčení motodlahy ramene zápěstí a prstů – tato pomůcka pasivně cvičí s rukou a protahuje ji po celé délce. Dále bych tuto částku využila na tříměsíční terapie (domácí fyzioterapie, neurorehabilitace a ergoterapie).

 Bez rodiny se totiž aktuálně nedokážu pohnout, najíst, obstarat si hygienu ani se o sebe postarat jakkoliv jinak. Nohy mi přestaly fungovat úplně a s rukama to také není zrovna valné. Levá ruka to dost vzdává a pravá funguje asi na 40 %.

 Mým snem je být schopná zase aspoň trochu fungovat, trávit čas se svou holčičkou a jet se podávat na tréninky dětí z mého tanečního spolku. Nyní vedu své trenérky na dálku přes video rozhovory. Myšlenkami jdu stále kupředu, vymýšlím dětem různé aktivity a plánuji program na již 6. dětský tábor organizovaný spolkem. Tato činnost mě skutečně drží nad vodou a hřeje u srdce.

 Děkuji všem za vaši podporu, nesmírně si jí vážím.

262 donations

“Držíme palce ”
1 221 Kč — Kovácsovi 2 years ago

778 Kč — Anonymous donor 2 years ago

2 000 Kč — Michal a Markéta Maťátkovi 2 years ago

500 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

“Držím pěsti❤️”
333 Kč — Veronika Štefková 2 years ago

“🍀”
766 Kč — Zelovi 2 years ago

“Držím palce ”
1 000 Kč — Lenka 2 years ago

“Přeji hodně sil, štěstí a optimismu! ;)”
1 000 Kč — Robert N, spolužák 2 years ago

“Péťo, alespoň trošku. Snad pomůže. Máš krásnou dcerku. 😍”
252 Kč — Radka Lišková 2 years ago