Bezpečí pro ženy a děti našich kamarádů z Ukrajiny

Frýdek Místek / Organizer: VOJKOVSKÝ - STAVBY s.r.o. zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Bezpečí pro ženy a děti našich kamarádů z Ukrajiny

Amount raised 62 502 Kč of 420 000 Kč goal
Left -776 days
15 % z původního cíle
The campaign has ended 27. May 2022

Help by sharing

Vzhledem k vážné situaci na Ukrajině aktuálně pomáháme našim kamarádům, spolupracovníkům. Jejich rodiny jsou na Ukrajině a potřebují získat zázemí, kde by mohli být v bezpečí a spolu. Nyní nejsme schopni přesně říct, pro kolik rodin z Ukrajiny bude tato sbírka určena. Máme zatím potvrzené 3-4 rodiny, které hodláme dlouhodobě ubytovat ve starším rodinném domě, který máme plně k dispozici. 

Tito ukrajinští občané s námi dlouhodobě spolupracují, jsou velmi slušní, pracovití a zodpovědní. Chtějí mít své rodiny u sebe a žít bez strachu o životy svých žen a dětí.

Peníze ze sbírky využijeme na nákup materiálu a náklady na vodovodní instalaci. Ostatní stavební práce budou zaměstnanci provádět na náklady naší firmy. Je potřeba dostat dům rychle do stavu, aby se v něm dalo žít.

Čas teď hraje zásadní roli. Do rekonstrukce domu jsme se již pustili svými vlastními prostředky, ale chybí nám prostředky na to, abychom základní rekonstrukci zvládli v rychlém čase.

Tato sbírka bude sloužit na nákup systému vytápění, podlah, materiálu pro rekonstrukci koupelny, kuchyně, výmalbu a pořídíme světla a základní vybavení pokojů, které již zčásti máme k dispozici.

Vážíme si všech lidí, kteří jsou v této době ochotní zaslat jakoukoli částku. 

53 donations

400 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymní dárce 2 years ago

“❤️”
777 Kč — Gabi 2 years ago

1 500 Kč — Michal + Lenka + Eliška 2 years ago

2 000 Kč — Anonymous donor 2 years ago

252 Kč — Anonymous donor 2 years ago

777 Kč — Anonymous donor 2 years ago

1 000 Kč — Enoch Liboska 2 years ago

“Díky za to co děláte a jestli možno, uvěďte na vašich stránkách, kde ten dům stojí. Já a možná i někdo jiný by se rád podíval, jak to probíhá...”
500 Kč — Ivo Válek 2 years ago

1 000 Kč — Ivo Janeta 2 years ago