Auto pro terénní odlehčovací službu

Centrum denních služeb Čtyřlístek Luby / Organizer: Centrum denních služeb Čtyřlístek, z.ú. zc.ketsilrytc-murtnec@avokravdo

{}
0 %

Auto pro terénní odlehčovací službu

Amount raised 8 030 Kč of 239 250 Kč goal
Left -848 days
3 % z původního cíle
The campaign has ended 26. October 2021

Help by sharing

Centrum denních služeb Čtyřlístek založili v loňském roce manželé Lucie a Jakub Bartakovicsovi z Lubů u Chebu. Lucie je profesí zdravotní sestra a celý svůj život věnovala péči nemocným a mentálně znevýhodněným lidem. Jejím celoživotním cílem je pomáhat dětem a dospělým, kteří neměli v životě takové štěstí jako ostatní a denně bojují se zdravotními komplikacemi. 

Manželé se společně rozhodli poskytovat ambulantní a pobytové služby a udělat pro to maximum, a tak do centra investovali veškeré jejich úspory a vzali si hypotéku. Koupili odpovídající vilu s velkou zahradou v poklidné časti města Luby a tato budova momentálně prochází rozsáhlou rekonstrukcí, aby se Čtyřlístek mohl co nejdříve otevřít a plnit svůj účel.

Centrum se bude zaměřovat na pomoc dětem a osobám s poruchou autistického spektra (PAS) a dále bude pomáhat osobám se zdravotním znevýhodněním od 3 do 60 let.

Podpořte Lucii a Jakuba, aby mohli pořídit vozidlo pro pracovníky přímé obslužné péče. Budete se tak podílet na odlehčení rodinám, jejichž blízcí se neobejdou bez péče jiné osoby.

Jedná se o konkrétní vozidlo Peugeot 108 v bílé barvě, jehož pořizovací cena je 239.250 Kč.

V roce 2022 centrum zahájí poskytování terénní odlehčovací služby čímž zajistí nezbytný odpočinek a ulehčení pro pečující osoby. Tato služba bude určena klientům od 3 let a horní věková hranice není omezena.

Za každý příspěvek, nebo sdílení příběhu budou Lucie s Jakubem moc vděční.

14 donations

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

373 Kč — Anonymous donor 3 years ago

“❤️😊”
373 Kč — Léňa 3 years ago

400 Kč — Dan Němec 3 years ago

Discover more

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou
12 %

Cesta ke koním pro mamku Věrku s bionickou protézou

Pomozme Violce zvládnout úmrtí maminky
85 %

Pomozme Violce zvládnout úmrtí maminky

No good deed goes unpunished
24 %

No good deed goes unpunished