Auto pro rodinu nemocného Dominička

Auto pro rodinu nemocného Dominička
Amount raised 169 993 Kč of 200 000 Kč goal
Left -1169 days
85 % z původního cíle
The campaign has ended 21. February 2022
Dominik je navzdory svému osudu velký smíšek. Dnes 6letý chlapeček se narodil jako zdravé miminko. Jenže kolem 3. měsíce věku si maminka začala všímat, že Dominičkův vývoj nebyl takový, jaký by měl být. Měl větší hlavu a nepásl koníky. A tak začalo nekonečné kolo lékařských vyšetření, rehabilitací a hospitalizací.
Rehabilitace navíc probíhaly i doma s tou největší pílí a zodpovědností, protože jeho maminka pracovala před tím, než se Dominiček narodil, v lázních u nemocných dětí.
Tak šel čas a nic se bohužel výrazně nezlepšovalo. Dnes má chlapeček diagnostikovanou dětskou mozkovou obrnu (DMO). Nedokáže moc držet hlavičku, ani sedět, ručičky díky rehabilitacím již otevírá, ale hračku nedokáže dlouho udržet.
Chlapci byla také zjištěna těžká mentální retardace. A kvůli opožděnému vývoji ani nemluví.
Dominikova maminka věří, že to s Dominičkem všechno společně zvládnou. Příspěvkem na velké auto jim můžete velmi pomoci.
Rodina potřebuje velké auto odpovídající specifickým potřebám zapříčiněných chlapcovým zdravotním stavem.
Dominik byl také několikrát hospitalizován ve fakultní nemocnici na dětském neurologickém oddělení, jak kvůli různým vyšetřením, tak kvůli záškubům, které se mu začaly objevovat. Vyšetření odhalila epilepsii a dostal medikaci.
Léčba epilepsie se po nějaké době díky bohu pomocí medikace ustálila na minimum záchvatů, ale Dominikův celkový zdravotní stav se nijak nezměnil.
Pojďme rodinu společně podpořit.
Ahoj jste opět tak úžasní❤️
29. 12. 2021V první řadě chci všem s maminkou neskutečně poděkovat!! Moc moc děkujeme za každou korunu,která mi zajišťuje větší a bezpečnější auto❤️
Jaké jste měli Vánoce ? Já úžasné dostal jsem tolik hraček na stimulaci smyslů a dělají mi tak dobře❤️ Tady foto u stromečku se sestřičkou Sárinkou❤️
247 donations
“Ať se vám snáze jezdí 🙏 a Domčovi co nejvíce úspěchů a pokroků!”
500 Kč — Jana Vitouchová 3 years ago
777 Kč — Anonymous donor 3 years ago
252 Kč — Anonymous donor 3 years ago
252 Kč — Simona Protivová 3 years ago
500 Kč — Lucie T. 3 years ago
“Přeji Dominikovi jenom vše hezké a ať je mu stále lépe a lépe”
200 Kč — Květa Petrželková 3 years ago
1 221 Kč — Anonymous donor 3 years ago
“Drzime palce!”
200 Kč — Simunkovi 3 years ago
“Přeji hodně zdraví Dominičkovi ❤️”
252 Kč — Janička Motejlová 3 years ago
“Mnoho sil při překonávání různých překážek. ”
400 Kč — Ivana 3 years ago