Aby měl Adámek mamku o trochu déle

Praha / Organizer: Martin Bednář moc.liamg@randeb.nitram.x

{}
0 %

Aby měl Adámek mamku o trochu déle

Amount raised 1 628 397 Kč of 1 500 000 Kč goal
Left -361 days
109 % z původního cíle
The campaign has ended 08. October 2021

Help by sharing

Ahoj, jmenuji se Martin a níže v krátkosti představím příběh Evy a Adámka - mé partnerky a syna. S Evou už jsem čtvrtý rok a když jsme se potkali, měla za sebou úspěšnou operaci a léčbu maligního melanomu. Protože jsme se rozhodli založit rodinu, Eva před třemi lety otěhotněla. Bezprostředně po potvrzení této radostné zprávy přišla bohužel i ta špatná – recidiva zhoubného nádoru. Celé těhotenství provázel strach a nejistota o život Adámka i Evy.

Nakonec se Adámek narodil o pár týdnů dřív, ale protože se ještě v inkubátoru ukázalo, že je velký bojovník, po několika dnech zvládl dýchat bez dýchacího přístroje a nyní už dohnal náskok ostatních miminek. Zato jeho maminka společně s císařským řezem absolvovala tříselnou operaci metastáz. Poté začala další léčba, kolotoč biologických infuzí, ozařování a mnoho dní strávených po nemocnicích, které bohužel trvá téměř dva roky po Adámkově narození.

V současné době je bohužel operace melanomu nemožná, a navíc byly vyčerpány všechny možnosti léčby hrazené ze zdravotního pojištění. Zbylá naděje je v podobě kombinované léčby infuzí a léků z USA, kterou ovšem pojišťovny nehradí.

Cílová částka této sbírky odpovídá dalším šesti měsícům kombinované léčby infuzí a léků z USA. Po této době se léčba bude revidovat a upravovat, jak bude potřeba. 

Absolvovali jsme již tři měsíce nehrazené léčby (jedna dávka je každé tři týdny) a vidíme první pozitivní reakce. Nicméně bych vás rád požádal o pomoc, protože částka za jednu dávku se vyšplhá bezmála na 150 000 Kč.

Mockrát děkuji za vaše příspěvky a sdílení našeho příběhu. Nedokážeme slovy vyjádřit vděčnost a naději, kterou nám pomocí poskytnete.

Martin

Neuvěřitelná reakce hned první den - DĚKUJEME

24. 08. 2021

Ahoj

po prvním neuvěřitelném dni sbírky mám pro vás zprávu od Evy.

"Opravdu jste mne dojali. Myslela jsem, že si dnes sednu, v klídku projdu reakce a vděčně odpovím na každou zprávu, každý komentář a sdílení. Ale změna plánu. Přislo to jako lavina.

Chtěl bych vám říct, že jsem neskonale vděčná. Vděčná za takovou vlnu solidarity. Za to, že jste moji rodině během 24 hodin věnovali tolik týdnů ČASU. Vděčná za to, že jsem toto odhalení po velikém váhání udělala. Protože materiální podpora je jedna věc, ale vědomí, že v tom člověk není sám, to je nejvíc.

Nemůžu najít slov, jak vám poděkovat. Všem přeji pevné zdraví, opatrujte ho!"

Myslím, že více už dodávat nemusím. DĚKUJEME

Martin

1861 donations

5 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

373 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Moc Vám držíme palce..”
8 000 Kč — Anonymous donor 1 year ago

2 112 Kč — Anonymous donor 1 year ago

121 Kč — Anonymous donor 1 year ago

121 Kč — Anonymous donor 1 year ago

“Hodne sily a stesti!!! ”
777 Kč — Katka 1 year ago

“To dáš a pošli to už niekam. držím palce”
5 000 Kč — Kero 1 year ago

“Každé dítě potřebuje maminku. Hodně sil. ”
222 Kč — Radana 1 year ago

“Držím palce”
400 Kč — David 1 year ago