Vytoužená dcerka zemřela po 10 hodinách. Rodiče prosí o pomoc s rozloučením

Stříbro / Zbierku organizuje Martina Hojdová zc.icomopfn@ofni

0 %

Vytoužená dcerka zemřela po 10 hodinách. Rodiče prosí o pomoc s rozloučením

Vybraných 114 582 Kč z 35 000 Kč
Zostáva -316 dní
327 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 19. január 2025

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Obracím se na vás s prosbou o pomoc v naší nejtěžší životní chvíli. Po pěti letech snahy o miminko, dvou mimoděložních těhotenstvích a ztrátě obou vejcovodů jsme s manželem konečně otěhotněli díky umělému oplodnění.

Bohužel, během těhotenství se objevily vážné komplikace – naše dcerka trpěla vzácnou vadou ledvin a lékaři nám nedávali žádnou naději.

My jsme ale věřili a bojovali za naši holčičku.

Naše maličká se narodila císařským řezem v 38. týdnu. Byla to bojovnice – zvládla vše, co jí osud připravil. Bohužel, po deseti hodinách její srdíčko a plíce přestaly zvládat a ona nás opustila. Zůstala nám jen prázdnota a hluboký smutek.

Jak sbírka pomůže?

Nyní musíme zaplatit převoz, kremaci a pohřeb naší dcerky. Jsme však ve finanční tísni – jsme v insolvenci, já zatím pobírám peněžitou pomoc v mateřství, která mi teď v lednu skončí, a z příspěvku na pohřeb, který je pouze 5 000 Kč a vyplácí se zpětně, to nezvládneme uhradit.

Prosíme vás o pomoc. Každý příspěvek nám pomůže pokrýt náklady na pohřeb a důstojně se rozloučit s naší milovanou holčičkou.

Děkujeme z celého srdce za vaši podporu a pochopení. 

Poděkování dárcům

29. 01. 2025

Dobrý den. 

Chceme poděkovat z celého srdce všem co nám pomohly se sbírkou pro naši dcerku Aničku která nás opustila. Nečekali jsme že vás bude tolik s dobrým srdíčkem ❤️. 

Strašně jste nám pomohly. Neskutečně si toho vážíme, netušíte co to pro nás znamená. Aničce můžeme udělat i pomniček díky vám všem kteří jste se podíleli na naší sbírce. Nevím jak vám všem máme poděkovat moc to pro nás znamená. Moc  vám děkujeme všem za pomoc. Nikdy na vás nezapomeneme co jste pro nás udělali ❤️. Děkujeme vám Hojdovi 
 

Zbierku dosiaľ podporili 211 darcov

Lenka 13.01.2025 252 Kč

„Myslíme na vás ❤️“

Anonymný darca 13.01.2025 777 Kč

„Jsme v této těžké chvílí v duchu s Vámi.“

Anonymný darca 13.01.2025 222 Kč

Anonymný darca 13.01.2025 72 Kč

„Zasílám alespoň něco...co mohu... Moc mě to mrzí!!!posílám vám obětí a hodně sil...a nevzdávejte to!!!!!!!“

Anonymný darca 13.01.2025 1 221 Kč

„Cítíme s vámi ať vám Bůh dá sílu to unést a začít znovu... Máte v nebi andílka který vám bude pomáhát... “

Anonymný darca 13.01.2025 252 Kč

Petra 13.01.2025 300 Kč

„Buďte silní. Myslím na vás.🤍“

Anonymný darca 13.01.2025 100 Kč

Anonymný darca 13.01.2025 252 Kč

„Nevzdávejte to! Mame podobnou zkusenost . Ted mam 2 zdrave deti“

David 13.01.2025 373 Kč