Marta potřebuje mít kde rehabilitovat

Česká Lípa / Zbierku organizuje Marta Filová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Marta potřebuje mít kde rehabilitovat

Vybraných 0 Kč z 40 000 Kč
Zostáva -124 dní
0 % z původního cíle
Zbierka bola ukončená 08. august 2023

Zbierce pomôžete zdieľaním na sociálnych sieťach

Aktuálně

Jsme moc rádi, že vše dopadlo dobře a bydlíme v městském nájemním bytě. Nemáme však žádné vybavení, potřebovala bych alespoň to základní: postel s matrací, ledničku atd. Prostředky ze sbírky bych proto ráda uplatnila na vybavení bytu.

----------------------------------------------

Ahoj, jsem Marta. Je mi 23 let a skončila jsem na vozíčku. Před rokem a půl jsem totiž měla těžký průběh těhotenství a následně se ocitla v kómatu.

Po probuzení jsem zjistila, že už se nemůžu hýbat ani mluvit.

Jako by to všechno nestačilo, tak jsem pak i nakonec přišla v 5. měsíci těhotenství o miminko.

Dnes se snažím rehabilitovat, ale žijeme s přítelem, který o mě pečuje v jedné místnosti a nedá se tu ani pořádně pohybovat, natož rehabilitovat. Potřebujeme větší byt – bezbariérový, ale zatím se nám nedaří ho najít. Tím, že mi přítel pomáhá se vším, nemůže chodit do práce a s našimi velmi nízkými příjmy je nereálné se přestěhovat.

Jak sbírka pomůže?

Výtěžek sbírky půjde na kauci a první nájemné v novém bydlení. Pokud se vybere více financí, tak nám výtěžek sbírky pomůže i s věcmi na cvičení. Momentálně jsme požádali o městský byt, a kdyby nám byl přidělen, tak by finance šly také na tolik potřebné cvičební pomůcky k mojí rehabilitaci a vybavení bytu.

Budu vděčná za každou pomoc. Prosím, dovolte mi se přestěhovat a mít kde rehabilitovat. Děkuji.