ZAMĚSTNANCI KVALITY ŠKODA AUTO POMÁHAJÍ DOMČE

Jičín / Sbírku organizuje Zaměstnanci ŠKODA AUTO

{}

ZAMĚSTNANCI KVALITY ŠKODA AUTO POMÁHAJÍ DOMČE

0 %

Vybráno 0 Kč z 60 000 Kč
Zbývá -354 dnů
Sbírka byla ukončena 21. prosince 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Naší Dominičce bylo 7 let, když při těžké autonehodě utrpěla mnohočetná zranění a tím se od základů změnil její i náš život.

Dominika byla vždy veselé a hravé děvče, které rádo běhalo, hrálo si a radovalo se ze života. Po těžké autonehodě ale Dominika musela v nemocnici bojovat o život a všem ukázat, jaká neuvěřitelná bojovnice je. Dnes jí je již 11 let a má za sebou 4 roky té největší dřiny.


Následkem zranění došlo u Domči k otoku míchy, který ji znemožňuje hýbat končetinami a nedovoluje bránici správně podporovat dýchání, proto musí být připojena k umělé plicní ventilaci.

Naše dcera se ale nevzdává ani dnes! Navštěvuje základní školu se svými spolužáky a den ode dne se její zdravotní stav zlepšuje.

Pomáhají jí intenzivní neurorehabilitace.

Ačkoli byla Domča zcela nehybná, dnes již dokáže zahýbat rameny, rukama i nohama. Předchází tomu však velká koncentrace.

Jak sbírka pomůže?

Na doporučení odborníků máme s Domčou v rehabilitacích pokračovat, aby se mohla přiblížit normálnímu životu, bohužel nám v tom ale brání nedostatek financí.

Manžel pracuje jako kuchař. Já po osudné autonehodě jsem již do práce nenastoupila a plně pečuji o Dominiku, což se pochopitelně odrazilo na finanční situaci naší rodiny.

Je až neuvěřitelné, jak jedna nešťastná vteřina dokáže změnit život. 

Rehabilitační terapie na klinice, které Domča podstupuje 4x do roka jsou velmi finančně náročné. Uvědomujeme si, že Domča má před sebou ještě dlouhou cestu, ale jako správná bojovnice na sobě intenzivně pracuje.

Navíc jsme již 4x byly s Domčou na aplikaci kmenových buněk na Slovensku v Malackách. Zkrátka zkoušíme vše možné, abychom dceři mohli co nejvíce pomoci a nezůstali stát na jednom místě. Dominika ráda čte knihy, poslouchá hudbu, maluje a snaží se psát pusou, protože prozatím to jinak nejde. Ráda jezdí na výlety, má i přes nepřízeň osudu spoustu nových přátel. 

Prosím, pomozte nám pro ni udělat vše, co se dá a momentálně to znamená neustat v neurorehabilitacích.

Děkujeme.

Sbírku již podpořilo 91 dárců

1 221 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Držím palce Domčo, jsi velká bojovnice. :)“
777 Kč — Pavol před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Marie Antonia Thomsenová před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

400 Kč — Anonymní dárce před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem