Úraz obrátil Zuzce a Aničce život naruby: darujme jim další šanci!

Neratovice / Sbírku organizuje Zuzana Polanská

{}

Úraz obrátil Zuzce a Aničce život naruby: darujme jim další šanci!

0 %

Vybráno 88 144 Kč z 460 000 Kč
Zbývá 24 dnů
Sbírka byla ukončena 06. srpna 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den,

jsem Zuzka, jsem žena, jsem matka, jsem dcera, jsem kamarádka, v neposlední řadě také fotografka a povoláním účetní. Můj život mi naplňuje dcerka Anička, malá tanečnice, která nastupuje v září do první třídy.

Náš život byl krásný, pestrý a barevný a každý den o něco sladší. Byl plný aktiv, které jsem si ve většině užívala s mojí malou dcerkou Aňulí. Ona je všechno, co jsem si kdy mohla přát a jen pro ni dokážu být tak silná a bojovat s osudem, který jsem si v kartách vytáhla.

Na Štědrý den v roce 2023 nám do života zasáhla dopravní nehoda, která mě nenávratně upoutala na invalidní vozík. Od Štědrého dne je mým domovem nemocnice a v současné době rehabilitační ústav v Kladrubech.

Má dcera je v péči mých rodičů, kteří přes všechny své vlastní starosti, tu pro mě byli a jsou a poskytují mé dceři zázemí a oporu a pravidelně ji za mnou vozí na návštěvy.

Ačkoliv se snažím bojovat co nejlépe a držet svou psychiku v kondici, není horšího pocitu, než když mě má dcera v slzách opouští po návštěvních hodinách a já vím, že ji zase několik dalších dní neobejmu.

Statečně bojuji každý den. Probouzím se s pocitem, že se musím posunout o další kousek ke zlepšení, každý namalovaný obrázek od mé dcery, každý její úsměv a fotka mi vlévá sílu a energii do žil, ale přesto dobře vím, že mé uzdravení má své limity. Jsem trvale na vozíku, za svou dcerou se už nerozeběhnu a mám omezenou citlivost v rukou. S většinou sebeobslužných činností potřebuji stále pomoci.

Štědrý den už pro nás nikdy nebude takový, jako roky předtím.

Jak sbírka pomůže?

Založila jsem sbírku proto, abych mohla zafinancovat rehabilitace a zdravotní pomůcky, které mi pomohou ke zlepšení mého stavu a pro svou dceru Aničku, která si zaslouží žít svůj život naplno i s takovým nelítostným osudem její maminky.

Vaše finance tedy půjdou na fyzioterapii, rehabilitace, pořízení Exoskeletů Unilexa na podporu vertikalizace a chůze, přídavný pohon k mechanickému vozíku pro větší mobilitu a možnost opět vyrazit s dcerkou na kolo a potřeby mé dcery, neboť stále nemohu plně pracovat.

Všem dárcům ze srdce děkujeme Zuzka a Anička.

Partneři sbírky 1

3144

Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3144. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.

Sbírku již podpořilo 67 dárců

„Skoda ze paní neuvedla, ze je VINÍKEM TE DOPRAVNÍ NEHODY. A následkům se není co divit, když MUSELA jezdit v prosinci na MOTORCE 🤦🏻‍♀️“
1 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — petr štrejl před měsícem

1 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Drž se, Zuzko 🍀, Dominika“
1 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Držím palce“
500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

2 112 Kč — Anonymní dárce před měsícem

500 Kč — Anonymní dárce před měsícem

„Drž se Zuzko“
3 000 Kč — Anonymní dárce před měsícem

100 Kč — Anonymní dárce před měsícem