Tomáš, Kristián a Sarah si zaslouží jet na tábor!

Teplá / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Tomáš, Kristián a Sarah si zaslouží jet na tábor!

0 %

Vybráno 2 812 Kč z 30 492 Kč
Zbývá 9 dnů
Sbírka byla ukončena 05. června 2024

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

 Dobrý den, jmenuji se Lubomíra. Je mi 36 let a jsem samoživitelka. Mám 4 krásné děti – 16letého Tomáše, 13letého Kristiána, 7letou Sarah a maličkého Jana, kterému je 6 měsíců.

Jak sbírka pomůže?

Každý měsíc vyjdeme jen velmi obtížně, snažím se všechny poplatky řádně platit, ale bohužel mi nezbývají finance na tábory pro mé děti, které by si stejně jako všechny ostatní děti moc přály na tábor jet.

Nejstarší syn Tomáš studuje obor autolakýrník v Plzni a ve svém volném čase rád sportuje. Syn Kristián dochází do speciální školy, kde má IVP. Kristián byl 3 měsíce v diagnostickém ústavu a nyní je měsíc doma (na zkoušku). Důvodem umístění syna Kristiána do diagnostického ústavu je porucha chování. Synovo chování se dramaticky zhoršilo po mém rozchodu s jeho otcem. Soužití s mým bývalým manželem bylo velmi komplikované a konflikty měly i negativní vliv právě na Kristiánovu psychiku, proto jsem ze vztahu také odešla. Dcera Sarah chodí do 2. třídy na ZŠ a výborně se učí, ve svém volném čase ráda čte. Nejmladší syn Honzík je moc hodný a má rád společnost kolem sebe.

Po rozvodu jsem měla nového partnera, se kterým mám syna Honzíka, ale bohužel vztah neměl dlouhé trvání a nyní jsem zůstala sama s dětmi.

Jsou mi vším, ale tím že zatím nemohu do práce je naše situace opravdu špatná a tábory si nemohu dovolit.

Dovedete si asi představit, jak je pak smutné doma poslouchat vyprávění dětí o tom, jak moc by tam chtěly jet, ale sama je tam poslat nemohu, a tak vás prosím o pomoc.

Děkuji.


Sbírka byla založena na základě doporučení sociálního pracovníka, který s rodinou spolupracuje.


Máte ve svém okolí podobný případ pomoci? Založte sbírku a pomozte tam, kde je třeba.

Sbírku již podpořilo 4 dárců

„Je to málo, ale snad alespoň pár dnů na příměstském táboře :-(“
2 112 Kč — Blanka Kubalová před 5 dny

„Držím palce :-)“
300 Kč — Zuzka před 3 týdny

300 Kč — Anonymní dárce před 2 měsíci

100 Kč — Anonymní dárce před 3 měsíci