S novým kolem Petra pokoří i triatlon

Třebechovice pod Orebem / Sbírku organizuje Petra Václavková

{}

S novým kolem Petra pokoří i triatlon

0 %

Vybráno 133 100 Kč z 130 000 Kč
Zbývá -338 dnů
Sbírka byla ukončena 22. března 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Petra a mám od narození jednu ruku, ráda ale překonávám svoje limity a posouvám je dál. Od mala jsem smíšek, a protože mě nebavilo lézt po 3, tak jsem se naučila chodit už v 9. měsících, lyžuji na běžkách, bruslím a jezdím na kole. Naši mě nikdy nelitovali a jsem jim za to moc vděčná. Od 13. let pravidelně cvičím, baví mě to a dodává mi to sílu! Nedávno jsem se ale dostala do bodu, kde už nejde jenom o moje fyzické limity, ale kde už jde i o ty finanční...

Jak mi sbírka pomůže?

Abych mohla jezdit triatlon závody, potřebuji silniční kolo, helmu, boty, lahev na řídítka a komponenty k přestavbě.

Po 7 letech co běhám závody Gladiator Race jsem se totiž rozhodla, že zkusím triatlon. Netušila jsem, co to vše obnáší, ale nadchlo mě to. Najednou tam děláte 3 sporty – plavání, kolo, běh. Což je pecka! Mám za sebou 3 závody, všechny 3 na horském kole, to mám předělané na jednu ruku. Na Stříbrném rybníku a Miladatlonu to jsou terénní závody, 3. byl City Triathlon Karlovy Vary 2022 tam jsem měla výjimku a mohla jsem jet na svém kole. Jinak tam musí být silniční kolo. Proto bych ho ráda měla, abych mohla jezdit i silniční triatlon. Ušetřit na něj je pro mě nereálné, je to hodně peněz.

Mám synka v 9.třídě, invalidní důchod a 2 práce, abychom vyšli a snažíme se i trochu šetřit, protože dnes člověk vůbec neví, co bude, a tak je pro mě toto závodní silniční kolo na triatlon nedosažitelné.

Příští rok bych chtěla zmáknout CZECHMAN Triatlon. To je závod, ve kterém absolvujete 1,9 Km plaváním, 90 Km cyklistikou a posledních 21,1 Km během – na to se teď připravuji, makám, trénuji... A vrchol všeho bude se účastnit IRONMAN HAWAII, to mě žene kupředu! Vím, těžká výzva a spousta práce, o tom to ale je! Pár výzev a cílů už mi vyšlo!

Jsem v Triatlon Spartak Trutnov. Mám trenéra na plavání – to je pro mě nejtěžší, učit se pořádně plavat s tím bojuji a budu bojovat to slibuji!

Na startovné na Czechmana si už teď dáváme doma bokem do hrníčku, abychom na to postupně ušetřili. Už přes 3 roky mám po boku Petra, závodíme spolu a šel se mnou i do triatlonu!

Na závody Gladiator Race už dneska jezdíme dříve a stavíme trať, připravujeme závod, pak tam závodíme někdy i víckrát za víkend, a pak to zase bouráme. A tím máme startovné odpracované. Můžete se podívat na Facebook "Petra Krapulka" ať víte přesně, kdo jsem, co dělám, a že žiju sportem! A v naší rodině rozhodně nejsem sama. Synek Šimon, kterému je 14. let je v 9.třídě se mnou – běhá závody Gladiator Race od začátku, začal trasou dlouhou 1Km a dnes už startuje jako junior! A běhá noční závody, ty jsou dlouhé kolem 3,5km a už jsme spolu startovali i společně v jedné vlně! Taky tam s námi pracuje. Má slíbeno, že až bude mít lepší čas než my, tak dostane gladiátorskou mikinu. S tím, že mám jen jednu ruku se vyrovnal dobře si myslím.

Prosím, podpořte mě v tom se posunout zase o kousek dál! Slibuji, že na sobě budu neuvěřitelně makat. A kdyby se ve sbírce vybralo víc, tak mi tím pomůžete i se startovným a cestou.

Díky všem za podporu a opatrujte se!

Petra

Partneři sbírky 1

Slavata patron

Patronem sbírky je sportovec a filantrop Tomáš Slavata

Sbírku již podpořilo 157 dárců

„Máš to tam sporťačko, držím palce a obdivuji, jsi NEJLEPŠÍ 👏⭐👏💪“
500 Kč — Klára před rokem

„Ať to šlape . “
5 000 Kč — Petr Petr před rokem

„❤️“
252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Petra to zvládne. Je neskutečné, co dokáže! Držím pěstě!!!“
500 Kč — Renata Horáková před rokem

2 112 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Anonymní dárce před rokem

777 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Ať jim Peťa vytře zrak! “
777 Kč — Alena Dufková před rokem

100 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Makej!“
150 Kč — Jan Rieger před rokem