Přístroj pro sportovce s handicapem z Českých Budějovic

České Budějovice / Sbírku organizuje 1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech, z.s.1.Centrum zdravotně postižených JČ, z.s. zc.ynlov@bcpzc

{}
0 %

Přístroj pro sportovce s handicapem z Českých Budějovic

Vybráno 0 Kč z 24 999 Kč
Zbývá -827 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 21. března 2020

Sbírce pomůžete i sdílením

Milí příznivci sportu handicapovaných,

obracíme se na Vás o pomoc při pořízení sportovně-rehabilitační pomůcky Stepper Avalor ve výši 24 999 Kč do naší bezbariérové haly 1. Centra zdravotně postižených jižních Čech v Českých Budějovicích.

Sportovci s tělesným, zrakovým, intelektuálním a kombinovaným postižením se snaží dosahovat velmi dobrých výsledků ve vzpírání, veslování, jízdou na ručních kolech a při sportovní vzduchové střelbě.

Po stránce rehabilitační, díky poctivé a pravidelné práci, se nám daří u těchto handicapovaných osob zvládat pohybové dovednosti – zvyšovat fyzickou kondici a zlepšovat koordinaci pohybů, a to u dětí až po seniory.

Všechny aktivity probíhají prostřednictvím integrace. A právě kvalitní přístroj Stepper Avalor napomůže lidem k bezpečné sportovní přípravě.

Děkujeme za podporu našich aktivit a budeme velice rádi, když Stepper budou moci sportovci s handicapem brzy využívat!

Sportu zdar přejí zaměstnanci 1.CZP JČ, z.s.

 

1. Centrum zdravotně postižených jižních Čech, z.s.

Nezisková organizace vyvíjí svoji činnost od roku 1993 pro osoby s vrozeným zdravotním postižením a také po úrazech.

Od února 2020 jsme pořadatelé čtyř kol Pohárů ČR v benchpressu postižených sportovců a tří kol Poháru ČR v halovém veslování, včetně Přeboru JČ kraje dne 24. 5. 2020. Dále 25. ročník MČR v benchpressu uspořádáme dne 27. 9. 2020 v hale 1.CZP JČ na Vltavském nábřeží v Českých Budějovicích. Všichni příznivci jsou na tyto akce vřele zváni!

Více informací naleznete na www.1czpjc.cz.