Povodeň vzala Trnovcovým domov. Pomozte, prosím!

Povodeň vzala Trnovcovým domov. Pomozte, prosím!
Vybráno 58 606 Kč z 1 000 000 Kč
Zbývá -48 dnů
Sbírka byla ukončena 24. prosince 2024
Bydleli jsme s manželkou v rodinném domku, který nám silně poškodila povodeň v roce 1997, vzali jsme si hypotéku a dali ho do pořádku. Žádný luxus, ale byli jste tam šťastní.
Letos zkáza přišla znovu a způsobila několikanásobně větší škodu. V přízemí jsme měli přes 2 metry vody. Všechno absolutně zničené.
Nemáme nic, než staré auto a věci, které máme na sobě. Bydlíme v dočasném náhradním ubytování. Potřebujeme doplatit hypotéku a začít někde bydlet v podnájmu. Je nám 61 a 58 let. Budeme vděční za jakýkoliv dar.
Děkujeme, Petr a Galina.
Děkuji všem, jste skvělí...
24. 11. 2024Už jsme se z nejhoršího asi dostali. K domu se dá sice dostat jenom ze zadní strany, z původního dvorku, ale jde to. Elektriku pořád nemáme, protože před domem je řečiště. Pan elektrikář řekl, že se tam nemá jak dostat.Má pravdu.S plynem je to tak, že máme HUP, ale hodiny ještě také ne. O vodě a odpadech ani nemluvím. Bydlet se tam nedá.
Děkujiz celého srdce všem, kteří se smilovali. Jste skvělí...
Když to vidím, je mi zle
24. 10. 2024https://www.youtube.com/watch?v=E5fsxtzQhjk&ab_channel=Radek%C5%A0t%C4%9Btina
Partneři sbírky 1
Pro platbu můžete využít také tento QR kód, případně platbu zaslat na účet 4004040040/5500 s variabilním symbolem 3456. Pro zanechání vzkazu využijte tlačítko DAROVAT, také pro běžný převod, platbu kartou a Apple/ Google Pay. Pro potvrzení o daru použijte vždy tlačítko DAROVAT. Více se dočtete v našich Darovacích podmínkách.
Sbírku již podpořilo 26 dárců
252 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci
500 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci
1 000 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci
„Držte se, v 97 jsem Vám pomáhal s vyklízením, tak teď aspoň takhle. Jirka Novák “
2 112 Kč — Anonymní dárce před 5 měsíci
2 000 Kč — Martin a Joy před 5 měsíci
„Zdravím do Mikulovic. Odkaz na sbírku mi poslala mamka. Třeba si vzpomenete na malou Elišku, co se v 97 jen motala pod nohama. Letos už můžu pomoct. Držte se“
2 112 Kč — Eliška Malečková před 5 měsíci