Pomozte nám zpátky na nohy

Ústí nad Labem / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Pomozte nám zpátky na nohy

0 %

Vybráno 115 178 Kč z 602 400 Kč
Zbývá -385 dnů
Sbírka byla ukončena 03. července 2023

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Podpořte prosím sbírku na elektrický chodník pro pacienty po amputaci dolních končetin, který nám pomůže s nácvikem chůze, a tak zpátky do plně aktivního života.

Chceme prostě zase chodit!

Péče o pacienty po amputacích není pro nemocnice příliš zajímavá, jelikož jednoduše není finančně atraktivní. To dokresluje i fakt, že Masarykova nemocnice v Ústí nad Labem je jediným místem v republice, které nabízí lůžkovou rehabilitaci s protetikou v jednom - tedy vše, co lidé jako my, potřebují, aby se mohli zase postavit na vlastní nohu na jednom místě.

Ale i tady v Ústí chybí zásadní rehabilitační pomůcka, která výrazně zvyšuje pravděpodobnost postavení se na nohy - elektrický chodník.

Nebo popravdě, nechybí, ale už několik let je nam něm cedule s nápisem “mimo provoz”. Nemocnice si totiž jeho náhradu prostě nemůže dovolit.

Proto Vás prosíme o příspěvek na elektrický chodník WoodWay PPS 70 Plus, který nám umožní bezpečný nácvik chůze, díky zábradlím, volitelné rychlosti i sklonům a pomůže nám připravit se na rizikové situace, které nás při chůzi s protézou čekají.

Nenechte nás učit se dál chodit na parkovišti před nemocnicí 

a pomozte nám zpátky na nohy!

 Předem velice děkujeme

 Spolek pacientů s amputací dolních končetin Beznožky

Poděkování všem štědrým dárcům

20. 02. 2024

Milý dárci, minulý rok se nám podařilo vybrat nemalé peníze na vybavení pro rehabilitace Ortoticko - protetického oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem a tento rok se za vybrané prostředky pro oddělení nakoupily potřebné pomůcky, které zde velice chyběly a pomáhají nám - amputovaným pacientům, k návratu k samostatnému a plnohodnotnému životu. Ještě jednou vám moc děkujeme! S pozdravem Jirka Novotný

Sbírku již podpořilo 54 dárců

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Přeji hodně sil a snad tento dar pomůže. “
252 Kč — AZ před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Anonymní dárce před rokem

„Mám Vás moc ráda! Ať Vám to šlape, Jarka ❤️“
500 Kč — Jarka Soldanová před rokem

373 Kč — Anonymní dárce před rokem

1 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

300 Kč — Anonymní dárce před rokem

200 Kč — Aneta B. před rokem

300 Kč — 🦿🦿 před rokem