Pomoc s nájmem pro samoživitelku Denisu

Praha / Sbírku organizuje Denisa Kováče

{}

Pomoc s nájmem pro samoživitelku Denisu

0 %

Vybráno 32 425 Kč z 32 036 Kč
Zbývá -924 dnů
Sbírka byla ukončena 03. prosince 2021

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Dobrý den,

jsem maminka samoživitelka 4 dětí, která se dostala do tíživé finanční situace.

Původně jsme bydleli v bytě od Magistrátu hl.m, Prahy, ale byly zde nevyhovující podmínky, co se týče vlhkosti a plísně. Protože má dcera trpí respiračním onemocněním a zároveň můj 14letý syn potřeboval také nějaké soukromí, bylo pro nás nutností se z tohoto malého a nevhodného bytu odstěhovat.

V listopadu jsme se tak narychlo přestěhovali do bytu od městské části Praha 14. Kvůli tomuto stěhování došlo k náhlým finančním výdajům. Nový byt, který nám byl přidělený, byl větší, než potřebujeme a s tím se pojili i větší náklady na poplatky, než jsem pravidelně schopná zvládat. Dále zde nebyla lednice. Neměla jsem tak kam dávat potraviny, zažádala jsem o mimořádnou okamžitou pomoc na nákup lednice, kterou jsme neměli, ale žádost mi byla zamítnuta. Musela jsem tedy pořídit i lednici.

Navíc přišly další náklady, protože 2 moje děti s atopickým ekzémem, oslabenou imunitu a respiračním onemocněním musely odjet do lázní, i když byly lázně hrazené pojišťovnou, doplácela jsem 8 000 Kč.

Tímto jsem se dostala do dluhu za 2 nájmy. Dluh mi strhli ze zaplacené kauce, kterou musím znovu uhradit. Bojím se, že s dětmi přijdu o střechu nad hlavou, a tak se snažím dělat maximum pro to, abych se nedostala na ulici. 

Úhrada jednoho nájemného v tomto bytě by nám pomohla se finančně stabilizovat, aby nás nevyhodili dřív, než si najdeme nové bydlení.

Vzhledem k pandemii jsem ztratila práci v hotelu na recepci, snažila jsem se práci hledat, ale nikde mě nechtěli nastálo zaměstnat kvůli malým dětem a zdravotním důvodům. V květnu jsem totiž podstoupila 2 operace. Abych si zvedla kvalifikaci nastoupila jsem v září dálkově do školy a studuji obor cestovní ruch, doufám, že v tomto oboru najdu uplatnění.

Budu Vám vděčná za jakoukoliv pomoc v této situaci.

Poděkování všem dárcům

25. 11. 2021

Dobrý večer moc děkuji všem který mi pomáhají ,přispívají a i hezké vzkazy posíláte hřeje mě to u srdíčka dáváte mi sílu. Kloním hlavu před vámi patří vám VELKY DĚKUJI

Přehled plateb za nájem

23. 11. 2021

Dobrý den všem posílám přehled plateb.Jsem v tíživé situaci budu ráda za každou peněžitou pomoc .Moc děkuji všem .Denisa

Poděkování všem dárcům

18. 11. 2021

Děkuji všem moc za pomoc.moc si toho vážím ❤️ 🙏 jsem ráda za každou částku kterou mi každý přispěl. Přeji všem krásné vánoční svátky a hlavně aby každý zvládl situaci která je každýmu přeji hodně moc zdravíčka ať jste šťastný a ať se vám daří ve vašich životech.Moc děkuji za váš peněžitý příspěvek ❤️❤️❤️❤️ Denisa a moje děti ❤️❤️❤️❤️

Sbírku již podpořilo 40 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Deni, držte se, objímám na dálku! “
500 Kč — Bára před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

„Přeji hodně štěstí “
373 Kč — Barbara před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 3 lety