Pomoc pro rumunské pejsky v azylu

Pardubice / Sbírku organizuje Heart for Romanian dogs z.s.

{}

Pomoc pro rumunské pejsky v azylu

0 %

Vybráno 30 317 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -682 dnů
Sbírka byla ukončena 31. srpna 2022

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Naše organizace Heart for Romanian dogs z.s. se zaměřuje na pomoc pejskům přímo na místě v Rumunsku a snaží se situaci tam řešit s dlouhodobou perspektivou. V maximální možné míře podporujeme tamní psí azyly a záchranáře (krmení, veterina, provoz, očkování, odčervení, antiparazitika atd.), konáme každý měsíc dobročinné cesty s materiální pomocí do Rumunska a realizujeme vlastní kastrační program, který jako jediný může situaci tam opravdu vyřešit. Mezi azyly, kde pomáháme, spadá i soukromý azyl paní Laury Calugaru v rumunské Hunedoaře.

Psí srdce

Laura je úžasný psí anděl, který se stará o 250 zachráněných pejsků a krmí i další na ulicích a v místním děsivém státním útulku. Spotřeba zejména krmiva, ale také všech dalších pro pejsky k životu naprosto nezbytných potřeb je ohromná. Laura nezná ani dovolenou, ani volné víkendy či svátky a za pejsky bojuje do posledního dechu dnes a denně, bez ní už by na světě nebyly stovky, ba tisíce psích dušiček. Laura organizuje rovněž ve spolupráci s adopčními agenturami pravidelně adopce do jiných evropských zemí a zajišťuje v okolí kastrace.

Jak sbírka pomůže

Pro Lauru je to každodenní boj získat dostatek krmení, však si stačí jen představit, kolik krmiva spotřebuje celkem 250 pejsků.

Výtěžek z této sbírky tedy poputuje na nákup krmiva pro její azyláčky, aby měli zajištěné kvalitnější krmení i v takto velkých počtech, tolik si zaslouží pomoc.

Jak sbírka pomůže

Tuto pomoc zakoupíme výhodněji v ČR a do azylu u Laury osobně zavezeme společně s další pro ni zde darovanou materiální podporou

Děkujeme za každou korunu na konzervy či granulky. 

Sbírku již podpořilo 46 dárců

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Jindřiška před 2 lety

2 112 Kč — Navy před 2 lety

373 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„držte se “
500 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

252 Kč — Anonymní dárce před 2 lety

„Thans for all dumb souls“
777 Kč — Renata ❤️ před 2 lety

„❤️“
500 Kč — Adéla Šteklová před 2 lety

3 000 Kč — Kateřina Vašíčková před 2 lety