Pomoc nemocné mamince a její nemocné dceři Sáře

Praha 5 / Sbírku organizuje Adriana Musilová moc.liamg@37sumirda

{}
0 %

Pomoc nemocné mamince a její nemocné dceři Sáře

Vybráno 0 Kč z 30 000 Kč
Zbývá -212 dnů
0 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 26. listopadu 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem maminka 15leté úžasné dcery Sárinky. Ta po mně bohužel zdědila vážnou nemoc, bipolární poruchu, maniodepresi. Sárince bych dala všechno na světě – a také se o to snažím. Jsem sice v invalidním důchodu, ale chodím na částečný úvazek do práce.

Bohužel se teď mé dceři během chvíle prudce zhoršil zdravotní stav, trpí teď velkými depresemi, ve škole jsem jí domluvila individuální plán vzdělávání a musela jsem s ní zůstat doma. Nemohu ji nechat samotnou, neboť nevím, co se může stát.

Naše nemoc je v tomhle nevyzpytatelná. Kvůli těmto okolnostem se stalo, že jsem dočasně přišla o příjem ze zaměstnání. Do práce se mohu vrátit, ale určitě to neudělám dříve, než bude Sárince úplně dobře. Tento stav může trvat klidně i několik týdnů a každý výpadek příjmu je v našem rozpočtu znát.

Výtěžek sbírky nám pomůže zaplatit nájem a Sárince doplatit školné.

Školné není vysoké a škola se mi snaží pomoct tak, že mi ho rozdělila na dvě části (k doplacení chybí 3000 korun), pro mě je však i tato částka momentálně obrovská.

Až se dcery stav zlepší, vrátím se normálně zpátky ke své práci. Momentálně jen musíme překlenout tento náročný měsíc a já musím zajistit své Sárince duševní klid a pohodu. Budu Vám moc vděčná, když mi na této cestě pomůžete.

 

Sbírku již podpořilo 2 dárců

„převod do sbírky Pomoc s nájmem pro samoživitele Michala“
-1 000 Kč — Nadační fond pomoci před 7 měsíci

„Drzte se“
1 000 Kč — Tomas Bayer před 7 měsíci