Operace v zahraničí změní Lilli život

Kamenický Šenov, Prácheň / Sbírku organizuje Lillife, z.s., Tomáš Soukup

{}
0 %

Operace v zahraničí změní Lilli život

Vybráno 6 339 650 Kč z 10 000 000 Kč
Zbývá 99 dnů
63 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 31. prosince 2023

Sbírce pomůžete i sdílením

Už toho mám za sebou opravdu hodně. Ale ještě víc před sebou. 

Ahoj, já jsem Lillinka, je mi skoro 7 let. Z porodnice mě pouštěli jako zdravou holčičku s velkýma očima. Ty mám pořád, ale postupně mi k nim přibyla spousta diagnóz a nemocí.  

Nejvíc mě trápí Crouzonův syndrom, který je vidět na první pohled, hydrocephalus, který se schovává uvnitř mé hlavičky, a také tracheostomie, což je ta trubička, která mi kouká z krku. Trpím ještě i na nedoslýchavost, a proto musím nosit naslouchadla. To všechno s rodiči zatím zvládám. 

Abych mohla normálně dýchat, jíst a mluvit, potřebuji vaši pomoc. 

V 9 letech bych mohla postoupit operaci střední části obličeje, ale bohužel tuto operaci nedělají nikde v České republice a neplatí ji žádná zdravotní pojišťovna. Nejspíš budu muset do Texasu, tam už to umí. Největší překážkou k absolvování operace je její cena, tato operace a následná léčba stojí cca 10 000 000,-. Tento postup léčby nám byl doporučen i ve Fakultní nemocnicí v Motole. 

Částku na operaci, která mi může změnit život, si mamka s taťkou dovolit nemohou, bez pomoci velkého množství hodných lidí to nezvládneme. 

Přes všechna ta trápení jsem veselá holčička. Ráda koukám na pohádky, počítám a zbožňuji sudoku a hlavolamy. Abych mohla chodit do školky, tak moje maminka odešla po 14 letech od Policie ČR a musí mi dělat asistentku. Pravidelně jezdíme k různým doktorům, hlavně do Fakultní nemocnice v Motole a taky 2x ročně do Jánských Lázní. I když je to velmi náročné na čas a taky peníze, tak všichni v mém okolí věří, že mi to všechno včetně té operace pomůže a budu žít plnohodnotný život.  

Pomůžete mi lépe dýchat, jíst a taky mluvit? Slibuju Vám, že až budu velká, tak o mě ještě uslyšíte! :-) Každému dárci z celého srdce děkujeme, nedá se to ani slovy vyjádřit.

--------------------------------

K tématu:

Sbírku již podpořilo 865 dárců

300 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Hodně štěstí! “
100 Kč — Petrr před 3 dny

1 221 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Jsi báječná a moc statečná holčička a věřím, že vše zvládneš a v životě dokážeš všechno co si jen budeš přát. S Láskou 🩷 “
1 000 Kč — Pjankov Štěpán před 3 dny

100 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

„Buona fortuna.“
777 Kč — Alberto před 3 dny

253 Kč — Anonymní dárce před 3 dny

252 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

150 Kč — Anonymní dárce před 4 dny

„Všechno dobře dopadne!“
374 Kč — Dana před týdnem