Odlehčený vozík pro Honzu

Brno / Sbírku organizuje Jan Vočka moc.liamg@2891akcov.nai

{}
0 %

Odlehčený vozík pro Honzu

Vybráno 202 850 Kč z 142 000 Kč
Zbývá -372 dnů
143 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 24. listopadu 2021

Sbírce pomůžete i sdílením

Jmenuji se Honza a je mi 39 let. V 16 letech se mi stal po skoku do vody vážný úraz krční páteře. Důsledkem toho jsem ochrnutý na dolní a částečně i na horní končetiny a trvale upoután na invalidní vozík, který využívám ke každodennímu pohybu. S tímto hendikepem jsem vystudoval obchodní akademii.

Od maturity v roce 2004 pracuji. Nyní na pozici PR a také jako instruktor soběstačnosti (učím klienty s podobným osudem vyrovnat se s těžkou životní situací a vrátit je zpět do života tak, aby byli co nejvíce soběstační) v ParaCENTRU Fenix. 

Stávající vozík, který mám od roku 2011, mi skvěle sloužil. Ale bohužel už je v havarijním stavu a už nejde opravit.

Na podoný vozík mi bohužel pojišťovna nepřispěje nic, a proto vás prosím o pomoc. Mechanický vozík mě udržuje ve fyzické kondici, a proto potřebuji právě tento vozík a elektrický vozík by pro mě nebyl alternativou.

Z našeho rodinného rozpočtu dokážu pokrýt běžné životní náklady, ale na nový vozík už bohužel našetřit nedokážu. Dalším faktem, proč potřebuji nový vozík je, že se nám s přítelkyní narodila před třemi měsíci dcera, o kterou se s ní chci starat. Proto se na vás obracím se žádostí o jakoukoli finanční podporu, díky které si budu moci pořídit nový vozík, stanu se více soběstačným, a hlavně budu oporou mojí přítelkyni při výchově naší dcery.

Všem moc děkuji za pomoc i sdílení mého příběhu.

Honza 

Nesmírné poděkování

08. 06. 2022

Touto cestou chci moc poděkovat znesnaze.cz za pomoc se založením sbírky na můj nový vozík. Dále děkuji za rychlé, vstřícné a pohotové jednání. To největší DÍKY, ale patří všem dárcům, kteří mi na vozík přispěli jakoukoli částkou. Díky vám všem je můj každodenní pohyb na vozíku snažší a je radost na něm jezdit. Další skvělá věc je, že můžu být větší oporou dceři i přítelkyni. Ještě jednou veliké DÍKY.

S pozdravem
Jan

Sbírku již podpořilo 106 dárců

10 000 Kč — Anonymní dárce před rokem

500 Kč — Od Světlušky před rokem

„Držím palce.“
500 Kč — PAVEL L před rokem

500 Kč — Jana Skrzypková před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

252 Kč — Anonymní dárce před rokem

„At to brzy zase jezdi ;-)“
2 500 Kč — Ludek před rokem

„Drž se Honzo 🤟“
500 Kč — Elektrikářské práce Milan Bončo před rokem

„Držíme palce “
777 Kč — Jana Dočkalová před rokem

„Ať jsi šťastný!!!“
467 Kč — T.A. před rokem