Moře uleví Terezce s nemocí motýlích křídel

Horní Štěpánov / Sbírku organizuje Pavla Hamplová zc.icomopfn@ofni

{}
0 %

Moře uleví Terezce s nemocí motýlích křídel

Vybráno 2 777 Kč z 30 000 Kč
Zbývá 52 dnů
9 % z původního cíle
Sbírka byla ukončena 19. srpna 2022

Sbírce pomůžete i sdílením

Jsem maminka 3 dětí. Jedno z dětí a to 16letá Terezka se od narození potýká s nemocemi, prošla řadou vyšetření, ale až v roce 2018 jí byla diagnostikována vážná a bohužel nevyléčitelná nemoc motýlích křídel. Nemoc je velmi bolestivá, nejen při ošetřování, ale i při běžném životě. 

Z tohoto důvodu pracuji na částečný úvazek, a to s ohledem na její zdravotní stav. Umožňuje mi být s dcerou doma, když je potřeba, kdykoli ji zavézt na vyšetření a starat se o ní. Rány si sama neošetří, jelikož je to bolestivé.

Ráda bych Vás požádala o pomoc, abychom mohli vzít naši dceru na pobyt, který jí bezesporu velmi uleví.

Život s nemocí motýlích křídel

Naší Terezce byla tato nemoc diagnostikována v roce 2018. Sebemenší tlak na kůži či špatná obuv Terezce způsobí nejen puchýře, ale veliké oděrky, které se těžko hojí. Používáme speciální obvazový materiál.

Jak sbírka pomůže

Terezky kožní lékař nám doporučil pobyt u moře. Bohužel na něj ale z našeho rodinného rozpočtu nemám. Staráme se totiž ještě o 2 další děti, manžel pracuje jako dělník a já jen na zmíněný zkrácený úvazek. Léčba a náklady spojené s Terezky nemocí rodinný rozpočet hodně zatěžují. Budeme vám moc vděční za jakoukoli pomoc.

Sbírku již podpořilo 2 dárců

2 000 Kč — Anonymní dárce před 3 týdny

777 Kč — Anonymní dárce před měsícem