Mechaničák pro Jitku

Slavičín / Sbírku organizuje Jitka Bulíčková

{}

Mechaničák pro Jitku

0 %

Vybráno 151 356 Kč z 96 000 Kč
Zbývá -1320 dnů
Sbírka byla ukončena 01. prosince 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Jmenuji se Jitka, je mi 29 let a jsem v invalidním důchodu III. stupně. Od narození totiž trpím dětskou mozkovou obrnou – kvadruparézou, kdy jsou postiženy všechny čtyři končetiny. Dále mám vrozenou vadu pohybového ústrojí a podstoupila jsem mnoho operací kyčlí i páteře…

 Ráda bych si pořídila nový mechanický vozík, nejlépe odlehčený, který usnadní manipulaci nejen mým rodičům, ale také mně samotné. Ten současný totiž začíná dosluhovat.

Pojišťovna mi ale bohužel na nový mechanický vozík nepřispěje, protože vlastním elektrický. Ten ale není možné složit a brát všude. Navíc kvůli mému kombinovanému postižení potřebuji vozík, který je komfortní k mým kyčlím a zádům, protože na něm trávím prakticky celý den.

Na vozíku potřebuji tvarovanou opěrku zad, prodloužení brzd a úpravu mechanismu pro odklápění stupaček, abych je mohla sama obsluhovat, protože se po operaci páteře pořádně nepředkloním.

Nový, odlehčený vozík usnadní také nakládání a vykládání vozíku z auta. Velmi ráda totiž jezdím na výlety s mými kamarády nebo rodinou.

Vozík, který nyní používám mi také nechtěla pojišťovna proplatit. S maminkou jsme se musely obrátit na nadace a vyřizovat tak spoustu papírování. Proto se nyní opět obracíme s prosbou o pomoc na všechny dobré duše. Pořízení této kompenzační pomůcky se všemi úpravami, které potřebuji, je mimo naše finanční možnosti.

Moc děkujeme za jakoukoliv finanční částku do sbírky. 

čekání na vozíček

21. 04. 2021

Moji milí, vozík je jako takový kompletní , až na úpravy co k němu potřebuji. Nyní se však ještě čeká na dodání zádové opěrky z Anglie , která vázne kvůli pandemii, Neví se kdy opěrka přesně bude , ale na vozík už se moc těším. Děkuji všem

Jitka

Mechaničák pro Jitku

07. 12. 2020

Zdravím všechny dárce,

kteří mi přispěli do mé sbírky . Velmi si toho vážím a finanční obnos využiji smysluplně, na zlepšení mého zdravotního stavu.

Peníze použiji na :

koupi mechanického vozíku, bidetu, vířivky, pohybového trenažeru, masážní podložky, rehabilitací a dalších drobných pomůcek.( podsedáky a podložky )

Mechaničák pro Jitku

07. 12. 2020

část peněz ještě použiji na nájezdové ližiny do auta :)

Sbírku již podpořilo 117 dárců

373 Kč — Ivana před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

369 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

121 Kč — Monika před 4 lety

„Přeji hodně štěstí, lásky a radosti! “
121 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Jakub Válek před 4 lety

200 Kč — Pavel&Daša Hraboši před 4 lety

300 Kč — Vlasta před 4 lety

1 666 Kč — Soňa před 4 lety

121 Kč — Anonymní dárce před 4 lety