Laskavost plodí laskavost

Celá republika / Sbírku organizuje Nadační fond pomoci

{}

Laskavost plodí laskavost

0 %

Vybráno 631 619 Kč z 619 607 Kč
Zbývá -1372 dnů
Sbírka byla ukončena 20. srpna 2020

Pomozte sbírce na znesnáze21 sdílením

Společně jsme podpořili dobrovolníky při pandemii koronaviru

Sbírka Laskavost plodí laskavost vznikla v době pandemie. Společně jsme účinně podpořili dobrovolníky, kteří šili roušky, rozváželi potraviny nebo pomáhali seniorům. Díky vám jsme těmto superhrdinům přispěli částkou přesahující 400 tisíc korun. Peníze jsme rozdělili mezi 73 jednotlivců i spolků. Jejich příběhy si můžete přečíst tady.

Dobrovolní hasiči superhrdinové

V květnu hasiči pomáhali v oblastech zasažených povodněmi a my jsme jim společně s vámi mohli poděkovat, a především je podpořit. Stovky dobrovolných hasičů stavěly protipovodňové bariéry, zasahovaly v zatopených domech a pomáhaly obyvatelům překonat následky bleskových povodní. A tak jsme do zatopených oblastí vyslali vlnu laskavosti! Podpořili jsme 12 jednotek ze zasažených oblastí. Díky vám budou moct nakoupit vybavení pro jejich zásahy.

© Autoři fotek: Dobrovolní hasiči Chrudim

Zasahovali na otrávené Bečvě

V září zasahovaly jednotky dobrovolných hasičů při otravě řeky Bečvy. Zásadním způsobem přispěly k odstranění následků ekologické katastrofy. Společně s vámi jsme ocenili 7 jednotek!

Za příspěvek bychom rádi pořídili nový výjezdový tablet, který slouží mimo jiné jako přesná navigace na místo zásahu, kam nás vyšle operační důstojník,“ popsal Vojtěch Mečl, starosta Sboru dobrovolných hasičů v Lipníku nad Bečvou. 

Děkujeme, že jste v tom s námi!

#laskavostplodilaskavost #dekujemedobrovolnikum

Nadační fond pomoci a Nadace Karla Janečka

Laskavost i při povodních

17. 06. 2020

Milí dárci, díky vaší podpoře jsme mezi dobrovolníky přerozdělili už více než 400 tisíc korun. Peníze se dostali k 73 jednotlivcům i spolkům. Jejich příběhy si můžete přečíst tady.

V tuto chvíli jsou v akci další superhrdinové! Stovky dobrovolných hasičů právě teď staví protipovodňové bariéry, zasahují v zatopených domech a pomáhají obyvatelům překonat následky bleskových povodní. I jim chceme poděkovat, a hlavně je podpořit.

Pokud víte o laskavém spolku či organizaci, kteří v těchto dnech nezištně pomáhají při povodníchdejte nám vědět. My jim zašleme příspěvek! 

Děkujeme, že pomáháte s námi.

Dobré zprávy

24. 04. 2020

Chceme se s Vámi o něco podělit. Věříme, že budete mít stejnou radost jako my! Tomáš Klus a jeho žena Tamara vybrali díky albu Pět pohromadě neskutečných 268 696 Kč a výtěžek už brzy poputuje na sbírku.

pomáhají také FuckUp Nights Prague, od kterých dorazilo 50 tisíc korun. Moc děkujeme!

Víte, co to znamená? Že k našim 60 laskavců, kteří už příspěvek dostali, budeme moct přidat další!

Přejeme vám pohodový víkend

Tomáš a Tamara Klusovi

03. 04. 2020

Tomáš a Tamara Klusovi vydali minialbum Pět pohromadě. A skrývá v sobě LASKAVOST. Výtěžek z prodeje půjde na tuto sbírku pro dobrovolníky! Jsme dojatí a velmi děkujeme. ♥

Moc doufám, že naše písničky udělají radost doma a díky vaší laskavosti pomůžou tam, kde je to v tuhle chvíli nejvíce zapotřebí.

No a dobrých zpráv máme víc... Díky podpoře vás - dárců jsme se včera přehoupli přes pomyslnou cílovou částku. Pomyslnou proto, protože dobrovolníky chceme oceňovat i nadále. DĚKUJEME.

Partneři sbírky 2

Nadace Karla Janečka

Partnerem této sbírky je Nadace Karla Janečka a www.laskavost.cz

Karel Janeček

Tuto sbírku podporuje Karel Janeček prostřednictvím Nadačního fondu pomoci a násobí příspěvky zlatým řezem.

Sbírku již podpořilo 243 dárců

Sbírku již podpořil Karel Janeček částkou 20 736 Kč.

Karel Janeček každý příspěvek navyšuje poměrem 1:1, až do celkové hodnoty podpory 0 Kč.

500 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„Smekám přede všemi, kdo nemusí a pomáhají. Smekám i před všemi profesemi jako prodavačky a řidiči, díky nim máme co jíst. Nebo medikové, co se přihlásili pomáhat. Nikdo z nich (ani prodavačky) nesložil slib a riskují svoje zdraví pro ostatní. “
500 Kč — Jana J. před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

300 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

250 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

1 000 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

800 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

200 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

100 Kč — Anonymní dárce před 4 lety

„I fuckupy někdy pomáhají:-)“
50 000 Kč — Tomáš Studeník a Kateřina Studeníková před 4 lety